Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.01.2023

Popüler ve fazlasıyla sevilen bir oyun olan The Evil Within 2, ücretsiz olarak oyuncuların oluyor. Bunu da, Amazon ekibi yapıyor. Amazon Prime üyeliğiniz varsa, oyunu tamamen bedava olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Amazon Prime üyeliğinizin yanı sıra, bir de GOG üyeliğinizin olması gerekiyor. Şimdi, bu detayları uzun uzun anlatacağız.

Amazon Prime üyelerine The Evil Within 2 ücretsiz

Günümüzün en çok kullanılan yayın platformlarından biri olan Twitch'in arkasında Amazon var. Amazon Prime üyeliği ile, Twitch üzerinden dilediğiniz bir yayıncıya destek olma şansınız var. Dahası, fiyatı da uygun fakat satın almadan önce, bedava bir kullanım süresi de var. Şu anda, Amazon Prime'ı 30 gün deneme şansınız var. 30 gün denemenin ardından da neredeyse 8 TL gibi bir fiyatla, üyeliğiniz devam eder. 8 TL, şu anda el kiri gibi bir şey. Zaten, daha önce üyelik almadıysanız, 30 gün de deneme şansınız var.

Ücretsiz The Evil Within 2 ile ne alakası var diye soruyor olmanız mümkün. Şimdi, tam olarak o konuya geleceğiz. İster 30 gün deneyin ister 8 TL'ye Amazon Prime alın, karar sizin. Hangisini yaparsanız yapın, yaptığınız andan itibaren oyunu ücretsiz alma şansınız var. Amazon Prime üyeliğini kaptıysanız, buraya tıklayarak Prime Gaming'deki oyunun sayfasına gidin. Burada, oyunu talep ettiğinizde bir kod elde edeceksiniz. Bu kod, bize lazım. Bu kodu kenara not alın.

Şimdi, kendinize bir GOG hesabı kurma zamanı. Halihazırda varsa, GOG hesabınıza giriş yapın. Tabii ki, yoksa da yeni bir hesap kurun. Ardından, kodları aktif ettiğiniz kısmı açın. Amazon Prime ile aldığınız kodu buraya yapıştırın. Devam ettiğinizde, oyun hesabınıza yansıyacaktır. Artık, ücretsiz olarak The Evil Within 2 sizin oldu. Dilediğiniz zaman oyunu indirip oynama şansınız elinizde. Tadını çıkarmaya bakın.

Ayrıca, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı rehber yazımıza da göz gezdirmeyi unutmayın. Bir de, Starfield Game Pass çıkış tarihi ne zaman yazımız sizleri bekliyor. Dahası, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkında da bildiklerimizi paylaştık. Bütün bunlar bir yana, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimimizi yaptık. Tavsiye isterseniz de, En iyi oyunlar 2022 yazımız sizleri bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.