Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.01.2023

Yepyeni bir bölümle geri dönen Marvel United, bu kez Multiverse'e giriş yapıyor. Marvel United Multiverse Kickstarter üzerinde başladığında, oyuna yeni hayran favorileri, daha büyük Marvel çoklu evreninden bir dizi sevilen karakter ve yeni mekanikler ekleyecek. CMON ve Spin Master Games, kampanyanın Kickstarter'da 18 Ocak saat 15:00'te açılacağını resmi olarak açıkladı. Oyunun temel grupla birlikte çok sayıda genişletme hedefi ve Kickstarter'a özel karakterler içereceği kesin ve tıpkı ilk Marvel United ve devamı X-Men United'da olduğu gibi kimlerin dahil olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

Marvel United Multiverse Kickstarter başlangıç tarihi ne zaman?

Oyunda şu ana kadar bazı karakterler ortaya çıktı. Ironheart, Spider-Man 2099, Captain Carter ve Cosmic Ghost Rider var. Ancak şüphesiz eğlenceye katılan çok daha fazlası olacak. Her bir karakterin farklılığı en hoş karşılanan güncellemelerden biri. Ayrıca, başka kimlerin dahil olacağını öğrenmek için hala biraz beklememiz gerekiyor.

Marvel United Multiverse Kickstarter mevzusunu bir yana bırakalım. Zira, önemli açıklamalar da var. Marvel United Tasarımcısı Andrea Chiarvesio, resmi CMON blogunda kısa süre önce yayınlanan bir yazıda bu konuda bazı bilgiler verdi. Burada, "Çok yüksek sesle dile getirilen bir talep, 'her kahramanın daha benzersiz hissetmesini istiyoruz' idi. İnsanlar Kaptan Amerika'yı kalkanını fırlatırken, Örümcek Adam'ı ağ atıcısını kullanırken ve Thor'u Mjolnir ile uçarken görmek istediler. Önceki sezonda bunları özel güçlerle temsil etmeye çalıştık. Ancak tüm ikonik özel silahları, ekipmanları ve teçhizatı üç veya dört özel kartta temsil etmek ve aynı zamanda kahramanın gerçek doğasını ve süper güçlerini de göstermek çok zor" diye yazdı Chiarvesio.

Bu nedenle, Ekipman Kartları da bu sebeple geliştirildi. Bu sezondaki birçok kahraman oyuna kendi Ekipman Kartlarıyla başlayacak. Kendine özgü Kalkanı ile başlayacak olan Captain Carter örnek oldu. Yakındaki bir kahramana verilen 1 hasarı yok saymak veya komşu bir yere saldırmak için kullanılabilen bu kullanımların her ikisi de karakterin kişiliğine ve davranışlarına oldukça iyi uyuyor. Oyuncu kadrosunun geri kalan üyeleri ve yetenek setleri hakkında daha fazla bilgi kapmak için sabırsızlanıyoruz. Çünkü oyundaki karakterlerin çoğu bu kartlar aracılığıyla benzer bir özgünlüğe sahip olmaya çalışacak. Oyunun yeni solo modu bir diğer önemli gelişme. Ancak kampanya başladığında başka değişiklikler de olacaktır. Marvel United Multiverse Kickstarter sayfasına, çıkışla ilgili bildirimleri almak için kaydolabilirsiniz.

Başka ne önerirsiniz?

Ayrıca, Lost Ark oyuncuları bir anda ban yemeye başladı haberimizi de tavsiye ederiz. Bir de, Mizkif Twitch üzerinde ban yedi gibi önemli bir haber de var. Son olarak, Dead Space Remake sistem gereksinimleri yazımızı önerelim. Umarız, güzel bir oyun çıkar. Biz de, tadına doyarız. Sonuçta, olayımız bu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.