Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.01.2023

Warzone 2'de Al Mazrah'ı keşfederken kilitli bir kutuya rastlamış veya bir anahtar keşfetmiş olabilirsiniz. Ancak, aslında daha önce keşfettiklerinizden düzinelerce daha fazlası var. Ayrıca, ortaya çıkabilecekleri başka farklı Warzone 2 DMZ anahtar yerleri de var. Bu rehberde her bir anahtarı tek tek inceleyecek ve her bir anahtarın haritadaki konumlarını öğreneceksiniz. Şu anda, tüm bu sistemin nasıl çalıştığı hakkında hala çok şey keşfediliyor. Bu nedenle, her benzersiz anahtarın belirli bir konumu olup olmadığı veya hepsinin çeşitli yerlerde rastgele görünüp görünmediği belirsizdir.

Warzone 2 anahtar yerleri

Warzone 2 DMZ içerisinde anahtar haritanın her yerinde olabilir. Spor çantalarının içinde olması muhtemeldir. Kontratlar için yüksek değerli hedefler sayesinde düşer. Ayrıca, satın alma istasyonlarında almak mümkündür. Dahası, Al Mazrah'ta birçok şekilde yer alır. Henüz anahtarları elde etmek için bilinen bir teknik yok. Çoğu zaman, sadece şansa veya bu yöntemlerden biri aracılığıyla rastgele bulunmalarına bağlıdır.

https://twitter.com/KillerStidge/status/1597040956871581697

Bununla birlikte, size yardımcı olmak için yukarıda Warzone 2 içerisinde anahtar kullanılabilecek tüm noktaların tam bir listesini verdik. Bu kapsamlı isim listesi, Twitter kullanıcısı "Killer Stidge"in sayesinde hazırlanmıştır. Ayrıca, her bir anahtar için bir harita referansı da bulunmaktadır. Haritanın tamamını buradan görüntüleyebilirsiniz.

DMZ'nin çalışma şekli sayesinde, anahtarlar elinizdeyken ayrılabilirsiniz. Daha sonra nesneye veya kutuya erişmek için farklı bir maçta geri dönebilirsiniz. Bununla birlikte, Warzone 2'nin DMZ modunun şu anda tüm mod boyunca mevcut olan birçok hata ve kusura sahip olduğunu belirtmek önemlidir.

Bu nedenle, sistemi öğrenmeye çalışmanın yanı sıra belirli olayların hata mı yoksa amaçlanan mı olduğunu belirlemek zordur. Bununla birlikte, oyuncular Warzone 2 içerisinde anahtar kullanarak 2 gizem buldu. Biri Samum ve diğeri Altın Kafatası. İkisinin de birbirinden farklı hilayesi var. Ancak başka mesajlar ve sırlar da rapor edilmiştir.

Aşağıda, Altın Kafatası ve Samum'un yer aldığı "Geeky Pastimes" easter egg'lerine ait iki videoyu izleyebilirsiniz:

Warzone 2 anahtar yerleri dışında da tavsiyelerimiz var. Şu anda, Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri yazımıza bakabilirsiniz. Ayrıca, STALKER 2 Heart of Chornobyl sistem gereksinimleri yazımız da sizleri bekliyor. Her 2 oyun da, gerçek birer canavar istiyor. Gereksinimlere bakarken, dikkat edin. Sağlığınıza bir şey olsun istemeyiz.

Dahası, Battlefield 1 sistem gereksinimleri yazımız da var. Sonra, PUBG sistem gereksinimleri yazımızı da tavsiye ederiz. Fakat, en çok Elden Ring sistem gereksinimleri yazımızı tavsiye ederiz. Sonuçta, yılın oyunu söz konusu. Bir de, Wanted Dead sistem gereksinimleri yazımız var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.