Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.04.2023

Günümüzde en çok merakla beklediğimiz oyunlardan bir tanesi, yine bir haberimizin konusu. Oyunun birkaç hafta içinde piyasaya çıkmasından önce Nintendo, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom için yeni bir oynanış görüntüsü yayınladı. Geçtiğimiz ay boyunca Tears of the Kingdom için bir ton yepyeni ayrıntı ve medya ortaya çıktı. Merakla beklenen devam oyununun çıkışına kısa bir süre kala Nintendo, hayranlarını bu kez yeni bir reklam videosuyla bir kez daha heyecanlandırıyor.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom oynanış görüntüleri, bir reklamın parçası

Toplamda yaklaşık bir dakika süren en son The Legend of Zelda Tears of the Kingdom reklamı, oyuna yeni bir bakış sunuyor. Link'in bu kez sahip olacağı ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild'da bulunmayan yeni becerilerin çoğu bu fragmanda vurgulanıyor. Buna ek olarak, reklamda oyuncuların oyun boyunca karşılaşacakları birkaç yepyeni düşman, boss, ekipman ve konum da yer alıyor.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom'ın ilk duyurusundan yaklaşık dört yıl sonra, 12 Mayıs'ta satışa sunulması planlanıyor. Yayınlandığında Nintendo Switch, Switch Lite ve Switch OLED cihazları oynatmayı destekleyecek. The Legend of Zelda Tears of the Kingdom oynanış videosu ile ilgili haberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Şimdi, diğer yazılarımız ile sizi baş başa bırakacağız. Lafı daha fazla uzatmadan, diğer yazılarımızdan bahsetmeye başlayalım.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. The Legend of Zelda Tears of the Kingdom oynanış görüntüleri yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.