Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.05.2023

Kısa bir süre için son yıllarda Steam üzerinde yayınlanmış en iyi oyunlardan biri olan Crusader Kings 3 şu anda ücretsiz olarak oynanabiliyor. Söz konusu oyun ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir. Ancak kütüphanenize eklenemez. Bu nedenle deneme süresi sona erdikten sonra, tam fiyatını ödemediğiniz sürece oyuna erişemezsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz denemeye ek olarak, oyunun fiyatını 425 TL'den 212,50 TL'ye düşüren %50 indirim var. Bilmecenin cevabı, şimdiye kadar yaratılmış en büyük strateji oyunlarından biri olan Crusader Kings 3.

Steam üzerinde Crusader Kings 3 bir süre ücretsiz mevcut

Crusader Kings 3, 1 Eylül 2020'de piyasaya çıktı ve Paradox Interactive tarafından yayınlandı. Ayrıca, bu şirketin dahili stüdyosu Paradox Development Studio'nun imzasını taşıyor. Piyasaya sürüldüğünden bu yana milyonlarca oyuncunun ilgisini çekti ve 91 Metacritic puanı kazandı. Bu oyuncuların yaklaşık 59.000'i oyunu Steam'de inceledi ve bu incelemelerin yüzde 92'si olumlu oldu. Bu da oyuna "Çok Olumlu" kullanıcı incelemesi notu veriyor. Steam'de alabileceğiniz en yüksek notun bir tık altında. Ancak, en yüksek not derecesinin de sınırlarında.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Ancak, son yazılarımızı da kontrol etmenizde fayda olacağı fikrindeyiz. Zira, son yazılarımız arasında önemli haberler, dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz rehber yazıları ve çok daha fazlası mevcut. Son yazılarımız şu şekilde:

 

Steam üzerindeki ücretsiz Crusader Kings 3 yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var. Bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.