Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.05.2023

Fall Guys artık Sezon 4 ile birlikte oyuncuların kendi başlarına oynamak veya başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz turlarını oluşturabilecekleri bir Creative Mode getirdi. Fall Guys Sezon 4: Creative Construction, Çarşamba günü yayınlanan yeni bir güncelleme sayesinde şu anda yayında. Bu özellik, Fortnite'ın Kreatif moduna ve diğer oyunlardaki özelliklere benzer şekilde, kullanıcıların kendi parkurlarını oluşturmalarına ve her parkurun özel bir kodu olmasına olanak tanıyor. 4. Sezon, Kreatif modla daha az ilgilenen ve tipik mevsimsel değişikliklerle daha çok ilgilenen kişiler için yarışılacak yeni turlar ve tamamlanacak daha fazla zorluk içeriyor.

Fall Guys Sezon 4 ile birlikte Creative Mode oyuncularla buluştu

Epic Games ve Mediatonic'in bu hafta güncelleme notlarında belirttiğine göre, oyunu yükselttikten ve Sezon 4'ün sunduğu her şeyi görebildikten sonra ana menünün üst kısmında bir İngiliz anahtarı sembolü arayarak Fall Guys Creative Mode özelliğine erişebilirsiniz. Bunu seçip çeşitli yapılar ve engeller kullanarak bir Yarış Modu oluşturabilirsiniz. Şu anda inşa edilebilen tek mod yarış. Ancak zaman geçtikçe daha fazla seçenek gelecektir.

Bir başkasının denemesine izin vermek için kendinizi rahat hissedecek kadar birikim yaptıktan sonra özel bir paylaşım kodu elde etmek için modu yayınlamanız yeterlidir. Arkadaşlarınızla oynamak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tek yapmanız gereken özel bir oyun kurmak. Ardından da kendi paylaşım kodunuzu eklemek. Bunu başkalarıyla paylaşın, böylece seviyenizi test edebilirler. Meditonic'in seçilme şartlarını karşıladığına karar vermesi halinde seviyenizin orada da görünme olasılığı vardır. Mediatonic, Show Selector menüsünde gösterilmek üzere belirli oyuncu yapımı seviyeleri seçeceğini belirtti. Fall Guys Sezon 4 ile gelen Creative Mode yazımız bu kadardı. Ancak, şimdi sırada başka yazılarımız var. Dilerseniz, bir de diğer yazılarımızdan bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Ancak, son yazılarımızı da kontrol etmenizde fayda olacağı fikrindeyiz. Zira, son yazılarımız arasında önemli haberler, dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz rehber yazıları ve çok daha fazlası mevcut. Son yazılarımız şu şekilde:

 

Fall Guys Sezon 4 ve Creative Mode yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var. Bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.