Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.04.2023

Star Wars Jedi Survivor seslendirme sanatçıları kim diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Star Wars markası çok büyük ve çizgi romanlardan oyunlara, filmlere ve TV şovlarına kadar her şeyde mevcut. Bir önceki oyun Fallen Order'ın popülerliği ve markanın büyüklüğü göz önüne alındığında, seslendirme sanatçıları ve sanatçı listesinin bazı ünlü kişileri içermesi şaşırtıcı olmamalıdır. Zira, listeye baktığınızda, çok da şaşırmayacağınız isimler göreceksiniz. Dilerseniz, şimdi lafı daha fazla uzatmadan, listemiz ile sizi baş başa bırakalım.

Star Wars Jedi Survivor seslendirme sanatçıları kim?

  • Cameron Monaghan – Cal Kestis
  • Debra Wilson – Cere Junda
  • Tina Ivlev – Nightsister Merrin
  • Daniel Roebuck – Greez Dritus
  • Noshir Dalal – Bode Akuna
  • Tommie Earl Jenkins

 

Cameron Monaghan, ana karakter Cal Kestis'i bir kez daha seslendiriyor. Kendisi aynı zamanda Fallen Order'dan geri dönen bir sanatçı. Debra Wilso, Tina Ivlev ve Daniel Roebuck'a ek olarak, Noshir Dalal önceki oyundan yeni bir karakter olan Bode Akuna olarak karşımıza çıkıyor. Tommie Earl Jenkins de oyuna katılacağını kabul etti. Ancak hangi rolü oynadığını söylemedi. Oyunun birçok karakteri için daha fazla seslendirme sanatçısı açıklandığında, bu yazıyı güncelleyeceğimizden emin olacağız. Galaksinin büyüklüğü göz önüne alındığında, muhtemelen eklenecek bir ton olağanüstü yetenek var. Star Wars Jedi Survivor seslendirme sanatçıları yazımız şimdilik bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha bir sürü yazı var. Şimdi, diğer yazılarımızdan da bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Star Wars Jedi Survivor seslendirme sanatçıları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.