Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.04.2023

Star Wars Jedi Survivor PS4 sürümü olup olmayacağını merak etmeniz, çok normal. Şimdi Respawn'ın neden bu kararı aldığını ve PS4 kullanıcılarının bugüne kadarki en iyi Star Wars oyunlarından birinin tadını çıkarmak için neden PS5 için para ödemek zorunda kalacaklarını açıklayacağız. Bu yüzden, lafı şimdi daha fazla uzatmadan detaylara girelim. Zira, işimiz daha uzun.

Star Wars Jedi Survivor PS4 sürümü var mı?

Star Wars Jedi Survivor için PS4'te bir çıkış tarihi yok. Çünkü bu sistem için planlanmıyor. Oyunun yönetmeni Stig Asmussen, Play dergisine verdiği bir röportajda son nesil platformun sınırlamaları hakkında bir açıklama yaptı. Asmussen, Respawn'ın PS5 gibi güncel nesil konsollar sayesinde "daha fazla ayrıntı, daha fazla yoğunluk, daha geniş düşman/NPC çeşitliliği ve genel aslına uygunluk ile çok daha büyük haritalar yaratabildiğini" iddia etti. Bir konsolun "daha hızlı işlemcilerden, daha büyük / daha hızlı bellekten, daha iyi yükleme sürelerinden vb. yararlanma" yeteneği stüdyoya açıklandı.

PS5'in iki buçuk yıl önce piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, daha fazla güncel nesle özel oyun görmek büyük bir sürpriz olmamalı. Jedi Survivor'ın son nesil konsollardan kaçınan en büyük oyunlardan biri olması, sistemin bunu kaldıramayacağı için PS4'te asla piyasaya sürülmeyeceği anlamına geliyor. Star Wars Jedi Survivor PS4 sürümü ile ilgili anlatacaklarımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı başlık altında yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Star Wars Jedi Survivor PS4 yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.