Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.04.2023

EA Play Pro paketinde Star Wars Jedi Survivor var mı diye merak ediyor musunuz? Ne de olsa Cal'in macerası Star Wars Jedi Survivor'da devam ediyor. Ayrıca, yapılacak çok şey var ve bunların hiçbirini kaçırmak istemezsiniz. Dead Space, EA Play Pro'nun bu yıl ilk gün piyasaya sürdüğü birçok oyundan biriydi. Ancak Star Wars Jedi Survivor'ın Game Pass'te mevcut olmadığı göz önüne alındığında, insanlar aynı kaderi paylaşıp paylaşmayacağını merak ediyor. Şimdi, bu sorumuzun cevabını verme zamanı.

Star Wars Jedi Survivor EA Play Pro paketinde var mı?

Star Wars Jedi Survivor piyasaya çıktığında, EA Play Pro'da mevcut olacak ve hizmete sahip olan PC kullanıcılarının oyunu oynamasına izin verecek. Eğer oyunu oynamak istiyorsanız ve diğer yeni EA oyunlarına da ilgi duyuyorsanız, EA Play Pro size oyunun daha pahalı sürümünün tüm avantajlarını sunacağı için bu hizmet üzerinden satın almak faydalı olabilir. Star Wars Jedi Survivor sorumuzun cevabı bu şekildeydi. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı başlıkta yazı mevcut. Şimdi, sizi diğer yazılarımızla buluşturacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Star Wars Jedi Survivor ve EA Play Pro sorusunun cevabı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.