Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.02.2023

Star Wars Jedi Survivor'da Cal Kestis'in çok çok uzak bir galaksideki yolculuğuna başlamak için sabırsızlanıyoruz. Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi ne zaman merak eden tek kişi siz değilsiniz. Okumaya devam edin, şu ana kadar bildiğimiz her şeyi gözden geçireceğiz. Size bu merakla beklenen devam oyununun ne zaman yayınlanacağını söyleyeceğiz. Dahası, Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi bilgisi dışında hikayesi ve oynanışı ile ilgili de bilgi vereceğiz.

Oyuncular, Darth Vader'ın Fallen Order'ın kapanış anlarında, Cere Junda'ya olan nefretini bırakıp gittiği yol için pişmanlığını dile getirdiğinde Second Sister'ı reformu için azarladığına tanık oldular. Ardından, Dark Lord'un öfkeli pençesinden kaçan Cal ve Mantis mürettebatı, galaksinin dört bir yanındaki genç güç kullanıcılarını korumak için Jedi Holocron'u yok etmeye karar verir. Bu övgüye değer bir seçim. Ancak hayranların bundan sonra ne olacağını merak etmesine de neden oldu. Bu oyun tarafından ele alınacaklar. Ancak, devam oyunu ne zaman çıkacak?

Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi

Oyunun geliştirilmesi ve cilalanması için çıkış tarihi ileri bir tarihe gitmişti. Şimdi 28 Nisan 2023'te piyasaya çıkması planlanıyor. Jedi Survivor'ın ön hikayesi de 7 Mart'ta çıkacak. Oyunun lansmanından önce bizlerle olacak.

Star Wars Jedi Survivor  hikayesi

Cal güçlü bir Jedi Şövalyesi haline gelmiştir ve artık bir Padawan değildir. Jedi Düzeni'nin anılarını ve beklentilerini yanında taşıdığı için İmparatorluğa karşı verdiği mücadele daha da riskli hale gelmiştir. Buna ek olarak Cal, sevdiklerini korumak için ne kadar ileri gideceğine karar vermek zorundadır.

Star Wars Jedi Survivor oynanışı

Daha önce sızdırılan oyun sadece yeni nesil konsollarda mevcut olacak. Çok daha iddialı ve açık bir deneyim getiren oyunun ilk fragmanında Cal canavarlara biniyor ve geniş alanlarda geziyordu. Keşfederken, bazı yepyeni oyun yeteneklerini kullanarak arkadaşlarınızla çatışmaya girebilirsiniz:

Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı dışında ne tavsiye edersiniz?

Elbette, sitemiz üzerinde birçok konuda yazı mevcut. Şu anda, Yeni Starfield haberi çıkış tarihi konusunda endişe veriyor haberimize göz gezdirebilirsiniz. Zira, kendisi günümüzün çok beklenen bir oyunu. Dahası, haberler pek de iç açıcı değil. Sonra, Diablo 4 çıkış tarihi ile ilgili sorun gibi bir gelişme daha var. Bu da, can sıkan bir haber fakat sağlık olsun diyelim. Son olarak da, Minecraft Legends çıkış tarihi belli oldu haberimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Şimdilik, bu kadar. Artık, başka yazılarımızda görüşmek üzere!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.