Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.01.2023

Bethesda'nın planlanan açık dünya rol yapma oyunu Starfield olası çıkış tarihi hakkında daha endişe verici bilgiler yeni bir haberde ortaya çıktı. Şu anda elimizde bulunan bilgilere göre, Bethesda ve Xbox Starfield'ı Haziran 2023'ün sonundan önce piyasaya sürme sözü verdi. Ancak, böyle bir lansman tarihi kamuoyuna açıklanmadığından, hayranlar oyunun daha da gecikebileceğinden endişelenmeye başladı. Ne yazık ki, yeni bir haber bu düşünceye daha da fazla destek verdi.

Starfield çıkış tarihi konusunda endişe devam ediyor

Windows Central'a göre Starfield dahili çıkış tarihi henüz sabit değil. Sonuç olarak bu, Bethesda ve Xbox'ın oyunu ne zaman piyasaya süreceklerine hala karar verdiklerini gösteriyor. Starfield'ın önümüzdeki beş ay içinde piyasaya çıkması planlandığı için bunu duymak biraz endişe verici. Bu, RPG'nin mevcut çıkış takviminin ötesine gecikeceğini gösteriyor.

Bununla birlikte, bu makalenin ortaya çıkardığı tek iyi şey var. Bu da, Bethesda'nın Starfield'ın dahili sürümünün şu anda kısmen hazır olmasıdır. Bu nedenle, oyun nihayetinde 2023'e gecikse bile, proje bitmeye yaklaşıyor gibi duruyor. Bununla birlikte, Starfield ne zaman piyasaya sürülürse sürülsün, hem Xbox hem de Bethesda oyunun büyük bir başarı elde etmesine ihtiyaç duyuyor, bu nedenle kalite çıkış tarihinden daha önemli. Starfield'ı merakla bekleyenler daha fazla beklemek istemiyor. Fakat oyun piyasaya çıktığında beklentileri karşılayacağı umuluyor. Starfield haberi çıkış tarihi açısından endişe uyandırsa da, başka gelişmeler de var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Şimdi, endişe veren Starfield çıkış tarihi haberi yazımızda bir şeyler daha önerelim.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.