Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.01.2023

Mojang, Xbox Bethesda Developer Direct sırasında Minecraft Legends hakkında bir dizi yeni bilgi sundu. En şok edici bilgi, oyunun 18 Nisan'da, yani oldukça yakın bir tarihte piyasaya çıkacak olması. O gün, oyuncular oyunun Standart Sürümü veya Deluxe Sürümü kontrol etme seçeneğine sahip olacaklar. Oyunun standart sürümü, ilk günden itibaren Xbox Game Pass üzerinde mevcut olacak. Oyunun ön siparişleri bugünden itibaren çeşitli çevrimiçi platformlarda açık. Minecraft Legends çıkış tarihi duyuru fragmanını şimdi sizlerle paylaşalım.

Minecraft Legends çıkış tarihi 18 Nisan 2023

Minecraft spin-off'unda aksiyon oynanışı hem tek oyunculu senaryoda hem de PvP 4v4 modunda daha iyi. Oynanış öncekilerden büyük ölçüde farklı duruyor. Minecraft Legends'ın oynanışı yeni ve ilginç yollarla farklı olduğu ama yine de hayranların bildiği gibi. Oyuncular, hikayenin odak noktası olan bir piglin istilasına karşı Overworld'ü savunacak.

Tüm zamanların en popüler video oyunlarından biri kesinlikle Minecraft. Bu yüzden, Mojang'ın seriyi ilk oyunun ötesinde geliştirmeye çalıştığını görmek güzel. Sonuçta, daha iyisini yapmaya çalışmak da önemli. Minecraft hayranlarının oyunun gidişatını beğenip beğenmeyecekleri henüz belli değil. Fakat, Minecraft Legends bugünkü Developer Direct sırasında gösterilen ilk oyun oldu. Bu da, serinin başarısı ve Microsoft'un oyuna olan güveni hakkında çok şey anlatıyor. Hayranlar spin-off'un nasıl sonuçlanacağını öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Çünkü oyun çok yakında bizlerle olacak. Bu sayede, tadını çıkarmaya başlayabileceğiz. Şimdi, Minecraft Legends çıkış tarihi ve fragmanı bir yana, başka tavsiyelerimiz var.

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.