Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.04.2023

Cal ile Star Wars Jedi Survivor'a geri dönüyorsanız, oyunun keşfinin nasıl geliştiğini merak ediyor olabilirsiniz. Star Wars Jedi Survivor'ın geniş bir açık dünya mı yoksa sadece birkaç küçük bölge mi sunduğu, önemli bir soru. Biz de, bu rehber yazımız içerisinde, Star Wars Jedi Survivor açık dünya sunuyor mu, sunmuyor mu sorusunu yanıtlayacağız. Öyleyse, lafı daha fazla uzatmadan, direkt olarak sorumuzun cevabına geçelim. Zira, bunun için buradayız.

Star Wars Jedi Survivor açık dünya mı?

Hikaye ilerledikçe, Star Wars Jedi Survivor'da birçok gezegende geniş alanları keşfedebilirsiniz. Ancak tüm galaksiyi veya güneş sistemini gezmenizi sağlayan tek ve kapsamlı bir harita yok. Yani, Star Wars Jedi Survivor yarı açık dünya bir oyun. Neyse ki, devam oyunundaki harita da gelişmiş. Ancak, biraz daha kullanması zor. Star Wars Jedi Fallen Order, çok sayıda bilgi ve henüz giremediğiniz yerlere dair net ipuçları içeren güzel bir haritaya sahip. Ancak bu harita o kadar zor değil.

Simgelerle dolu büyük bir açık ortamdan uzak durmayı umanlar için Star Wars Jedi Survivor'da durum böyle görünmüyor. Sizi meşgul edecek yan görevler olacak, ancak çoğu açık dünya oyununun aksine, sembollerin bolluğu sebebiyle yanınızda bir not defteri tutmanız gerekmeyecek. Star Wars Jedi Survivor açık dünya mı sorusunun yanıtı bu şekildeydi. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı var. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Star Wars Jedi Survivor açık dünya mı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.