Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Star Wars Battlefront II oyununa mikro ödemeler geri dönmeyebilir

Star Wars Battlefront II oyununa mikro ödemeler geri dönmeyebilir

Eğer EA böyle bir şeye karar verirse harika olur.

EA, mikro ödemeler, ganimet kutuları, kumar ve Star Wars Battlefront II kelimeleri uzun zamandır kullandığımız kelimeler haline geldi. Çünkü EA, Star Wars Battlefront 2 oyununu piyasaya sürdü. Oyuncular, oyundaki her şeyin 2100 Dolar veya 4200 saat oynanış süresi ile açılabileceğini fark etti. Sonucunda ise ortaya bir kriz çıktı. EA sayesinde herkesin gözü ve kulağı ganimet kutularının üzerine geldi. Birçok devlet bu mikro ödeme parçasını yasaklamaya çalıştı. Bazı ülkeler de, yasaklamaya çalışan ülkelere karşı çıktı. Yani, az daha EA sayesinde Üçüncü Dünya Savaşı başlıyordu. Fakat böyle bir şey olmadı

Star Wars Battlefront II ve mikro ödemelerin popülerliği yavaş yavaş düştü, bu sefer de insanlar bizlerin Black Desert Online yazılarına kafayı taktı. Sanırım şimdi sevinmemiz gerekiyor çünkü EA, açık bir şekilde Star Wars Battlefront 2 içerisindeki mikro ödemeler ve ganimet kutuları hakkında tekrar konuşmaya başladı. Bakarsınız dikkatler yine o tarafa çekilir?

Star Wars Battlefront 2

EA şirketinin finansal departman yöneticilerinden olan Blake Jorgensen, yapmış olduğu yeni açıklamalarda Star Wars Battlefront II hakkında bol bol konuştu. Blake Jorgensen, oyunun içerisinden kaldırılan mikro ödeme sistemi sayesinde, oyundaki ilerleme mekaniğini daha net ve etkili bir şekilde inceleyebildiklerini belirtti. Bu açıklamaların sonunda ise Blake Jorgensen oldukça ilginç bir şey söyledi. Bu kişinin son sözlerine göre, mikro ödemelerin Star Wars Battlefront 2 içerisine geri döneceği net değil. Yani efendim, yaşanmış olan bu kriz yüzünden oyun içerisinde hiçbir zaman mikro ödemeler olmayabilir. Fakat ola da bilir. Şu an hiçbir şey net değil.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın