EA: “Star Wars Battlefront II, en iyi oyunlarımızdan bir tanesi.”

EA: “Star Wars Battlefront II, en iyi oyunlarımızdan bir tanesi.”

Gerçekten öyle mi?

Star Wars Battlefront II, EA cephesinden karşımıza gelen en güncel video oyunlarından bir tanesi. Star Wars Battlefront 2 ayrıca bizim en çok konuştuğumuz oyunlardan bir tanesi. Çünkü oyun, hem başarılı, hem de başarısız. Mikro ödeme belaları yüzünden. EA cephesi de geçtiğimiz günlerde bu oyunları hakkında konuştu ve Star Wars Battlefront II oyununun, EA tarafından yapılan en iyi oyunlardan bir tanesi olduğunu belirtti. Mikro ödeme problemlerine, kaybedilen 3 milyar dolar değere rağmen.

EA:

EA bu konuda, “İyi haber ise, Star Wars Battlefront II bugüne kadar yaptığımız en iyi oyunlardan bir tanesi. Bunu direkt olarak oyunu oynayan oyunculardan duyuyoruz. Oyunumuzun oynanma sayısı, aktif oyuncu sayısı ve diğerleri her geçen gün artıyor ve bugüne kadar gördüğümüz en iyi rakamları ortaya çıkartıyor. Oyundaki derinlik ve genişlik ise inanılmaz. Ayrıca, önümüzdeki haftalarda da oyuna yepyeni ve bolca içerik ekliyor olacağız.” dedi.

Aslında bu konuda şirkete katılıyoruz. Star Wars Battlefront 2 gerçekten güzel bir oyun fakat ne yazık ki oyunun ücretlendirme mevzusu, mikro ödemeler yüzünden berbat bir seviyeye düştü. Oyun bir anda oyuncuların gözünde P2W oldu. Bu konuda da oyuncular kesinlikle haklı. Belki de mikro ödemeler bu kadar yoğun olmasaydı, bugün çok daha farklı bilgiler aktarıyor olabilirdik sizlere. Açıkçası bunu da yapabilmeyi çok isterdik. Bakalım önümüzdeki günlerde daha neler göreceğiz? Merakla bekliyor olacağız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın