EA aslında Star Wars Battlefront II içerisinde ganimet kutusu kullanmak istemedi

EA aslında Star Wars Battlefront II içerisinde ganimet kutusu kullanmak istemedi

Madem istemedin, neden kullandın kardeşim?

Sitemizde artık sadece EA, Star Wars Battlefront II ve Black Desert Online içeriklerine yer verir olduk. Fakat ne yapalım? Şu an bu durumlar gündemde ve gündem de bizim ilgimizi çekiyor. Yani, EA cephesinin aslında ganimet kutusu kullanmayı istemeyip, sonra oyuna kutuları ekleyip, 3 milyar dolar değer kaybetmesi ilgi çekici değil mi? Sizlerin ilgisini çektiği kadar, bizlerin de ilgisini çekiyor. Her neyse efendim, ortaya çıkan yeni raporlara göre başlıkta da dediğimiz gibi EA aslında Star Wars Battlefront 2 içerisinde ganimet kutusu kullanmak istemedi.

EA aslında Star Wars Battlefront 2 içerisinde ganimet kutusu kullanmak istemedi

Credit Suisse Annual Technology, Media & Telecom Conference sırasında konuşan EA yetkisine göre, ganimet kutularının aslında serinin evrenine ters olacağını düşündü ve bu yüzden de oyuna eklemek istemedi. Çünkü bu ganimet kutularının içerisinden karakter özelleştirme ögeleri de çıkıyor ve bu özelleştirme ögeleri, rahatlıkla Star Wars evrenine ters düşebiliyordu. Yani, kimse palyaço desenli bir Darth Vader görmek istemez herhalde.

Fakat anlaşılan daha üst olan isimler, oyuna ganimet kutularının eklenmesi konusunda ısrarcı oldu ve sonunda da oyuna bu ögeler eklendi. Belki de eklenmemiş olsaydı, şu sevgili EA yetkilisi dinlenseydi, hem şirket, hem de oyun çok farklı yerlerde olabilirdi. Bakalım önümüzdeki günlerde bu konu hakkında daha neler göreceğiz, neler okuyacağız? Merakla bekliyor olacağız efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın