Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.03.2023

Efsanevi serinin ve karakterin kendi oyununda yer aldığı RoboCop Rogue City, 2023'ün en merakla beklenen oyunlarından biri. Peki, RoboCop Rogue City'nin çıkış tarihinden önce oyundan neler gördük ve aksiyon oyunu hakkında neler biliyoruz? RoboCop Rogue City çıkış tarihi, oynanış, hikaye rehber yazımızda, tam

RoboCop Rogue City çıkış tarihi, oynanış, hikaye

Oyunun geliştiricisi Teyon, ünlü Terminator Resistance'ı yaratmasıyla tanınıyor. Bazı sorunlara rağmen, oyun shooter ve franchise meraklıları arasında büyük bir hit oldu. O kadar beğenildi ki, geliştirilmiş görseller ve özellikler içeren bir PS5 yükseltmesi de yapıldı. Sonuç olarak, bu makale RoboCop Rogue City hakkında tüm bildiklerimizi gözden geçirecek. Bu, gördüğümüz oynanışı, oyunun mevcut olduğu platformları ve çıkış tarihini içeriyor.

RoboCop Rogue City çıkış tarihi

RoboCop Rogue City Eylül 2023'te PS5, Xbox Series X|S, PC ve Nintendo Switch için satışa çıkacak. Oyun daha önce bir kez ertelenmiş olsa da, bir kez 2022 çıkış tarihine ve 2023 çıkış tarihine sahipti. Haziran 2023'te çıkması planlanıyordu.

Robocop Rogue City oynanış

Nacon Connect 2022'de RoboCop Rogue City için bir oynanış fragmanı yayınlandı. Oynanış boyunca eski Detroit'in yanı sıra diğer siteler ve kişiler de gösteriliyor. Ayrıca, bir tür hedefleme sisteminin yanı sıra düşmanları fırlatma ve suçluları ve düşmanları öldürmek için çevre tabanlı silahlar kullanma yeteneği gibi özel saldırıların kullanıldığı görünen oynanışa kısa bir bakış atıyoruz.

RoboCop Rogue City hikayesi

RoboCop Rogue City'nin konusu hakkında şu anda çok fazla ayrıntı mevcut değil. Ancak, Old Detroit sokaklarını kasıp kavuran yeni bir şiddet dalgasının ardından kahraman olarak oynuyorsunuz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

RoboCop Rogue City çıkış tarihi, hikaye yazımızdan şimdilik bu kadar. Ancak, sitemizde sizlere tavsiye edeceğimiz daha birçok yazı mevcut. Şimdi, Gangs of Sherwood çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımıza bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Ardından, Cities Skylines 2 çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız sizleri bekliyor. Bir de, Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız var. Bu yazılarımızda, merakla beklediğimiz oyunlar ve içerikler hakkında bilgi verdik. Artık, başka yazılarımızda görüşmek üzere.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.