Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.03.2023

Bildiğiniz gibi, FromSoftware, yılın oyunu için yeni bir DLC duyurdu. Tabii, bu da bizi heyecanlandırdı. Peki, Elden Ring Shadow of the Erdtree DLC'si ne zaman çıkacak? FromSoftware hayranları şüphesiz affı olmayan Places Between'e dönmek için sabırsızlanıyor. Elden Ring DLC'si için çıkış tarihi, tahminler ve diğer bilgilerle karşınızdayız. Şimdi, ufaktan Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi, hikaye ve oynanış ile ilgili bildiklerimize geçelim.

Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi, hikaye, oynanış ile ilgili bildiklerimiz

Oyun, piyasaya çıktığından bu yana en iyi oyunlardan biri olarak kendini hemen kanıtladı. Elden Ring'i oynamadıysanız ve tüm bu heyecanın ne hakkında olduğunu merak ediyorsanız, sitemizde oyunla ilgili fazlasıyla bilgi var. Bundan da bahsettiğimize göre, artık ufaktan detaylara geçebiliriz demektir. Zira, tam olarak bunun için toplandık, değil mi?

Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi

Resmi duyurudan bu yana, FromSoftware DLC için henüz bir çıkış tarihi vermedi. Ancak 2023'ün sonundan önce görmeliyiz. FromSoftware, duyuru makalesinde bir Elden Ring DLC'sinin varlığını kabul etti. Önemli bir sanat eseri dışında çok az bilgi verilmesine rağmen, Shadow of the Erdtree başlıklı genişleme muhtemelen bize Erdtree ve tarihi hakkında daha fazla bilgi verecek.

Elden Ring Shadow of the Erdtree hikaye

Elden Ring Shadow of the Erdtree hikayesiyle ilgili tahminlerimizden de bahsedelim. Bu DLC, Elden Ring sonlarından birinin sonrası veya Erdtree'nin geçmişi ile ilgili olabilir. Shadow of the Erdtree'nin konusu muhtemelen son derece gizemli olacak ve klasik FromSoftware tarzında ara sahneler ile çevresel anlatım arasında bölünecek. Elden Ring hayranları yine de esrarengiz Erdtree hakkında daha fazla şey duymak için heyecanlanacaktır.

Elden Ring Shadow of the Erdtree oynanış

DLC'nin yeni düşmanlar, silahlar ve hatta potansiyel olarak mekanlar içermesi muhtemel. Fakat yeni oyun öğelerinin dahil olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. Eğer öyleyse, bu özellikle Elden Ring'de her silahı kullanmaktan ve her şeyi bitirmekten hoşlananlar için heyecan verici yeni bir oyun eklentisi olacaktır. Elden Ring DLC çıkış tarihi henüz belli değil. Fakat hayranların yakında yepyeni bir macera için Places Between'e geri dönebilecekleri gerçeği heyecan için kesinlikle yeterli. Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi, hikaye ve oynanış ile ilgili bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Şimdi, sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.