Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.03.2023

Gangs of Sherwood çıkış tarihi, hikaye, oynanış nedir, nasıldır ve bizleri neler bekliyor? Bu rehber yazımızda, tam olarak bu soruya yanıt getireceğiz. Bu ilginç co-op aksiyon RPG, benzer türdeki önceki oyunlara dayanıyor. Ancak İngiltere halkını ezmeye çalışan tehlikeli düşmanlar ve bosslarla bir Robin Hood fantezisine dönüşüyor.

Gangs of Sherwood çıkış tarihi, hikaye, oynanış

Bu rehberde, Appeal Studios'un oyunu hakkında bildiğimiz her şeyi derleyeceğiz, tabii ki ne zaman oynayabileceğiniz de dahil. Oyun zaten bekleyebileceğimiz pek çok şey hakkında bize bilgi verdi. Gangs of Sherwood için sabırsızlanıyor musunuz? Öyleyse, şimdiye kadar ortaya çıkan oyun ve hikaye bilgilerinin bir özetine göz atın.

Gangs of Sherwood çıkış tarihi

Gangs of Sherwood PS5, Xbox Series X|S ve PC için çıkış tarihi 2023 Sonbaharı olarak açıklandı. Bu tarih, oyunun 2022 yılında Nacon Connect'te gösterilmesinin ardından programın Mart 2023 bölümünde netleştirildi. Kooperatif oyununun son nesil versiyonu olmayacağı için Bilgisayar veya yeni bir konsol satın almanız gerekecek.

Gangs of Sherwood hikaye

Gangs of Sherwood'da Robin, Marian, Friar Tuck veya Little John olarak Sherwood Kalesi ve çevresini keşfederek zenginleri yağmalayıp muhtaçlara yardım edebilirsiniz. Nottingham Şerifi'nin askerleri Felsefe Taşları tarafından bahşedilen yetenekler sayesinde artık her zamankinden daha güçlü ve İngiltere'nin ezilmiş halkına karşı savaşacaksınız. Oyunun tanıtım fragmanı sizi nelerin beklediğine dair küçük bir önizleme sunuyor.

Gangs of Sherwood oynanış

Üçüncü şahıs, işbirlikçi aksiyon oyunu Gangs of Sherwood'da, zorlu patronlar ve düşmanlarla savaşırken bir dizi görev üstleneceksiniz. Destiny 2 ve Remnant From The Ashes'deki doğrusal görevler oynanış açısından iyi bir tezat oluşturuyor. Dövüş tarzınızı ve yeteneklerinizi kişiselleştirmek için bir dizi yetenek ve güç kullanacaksınız.

Güçlü kombinasyonlar ve vuruşlar gerçekleştirmek için her kahramanın güçlerini karıştırmanız gerekir çünkü her birinin benzersiz bir oyun tarzı vardır. İtibar kazanmak ve hayat kurtarmak için görevleri yerine getirirken ekipmanınızı yükseltmek için altın harcayabilirsiniz. Aşağıda Nacon Connect March 2023 oynanışı mevcut:

Başka ne tavsiye edersiniz?

Şimdilik bildiklerimiz bu kadardan ibaret. Ancak, ilerleyen zamanlarda daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. Şimdi, sizlere sitemizdeki diğer içeriklerden bahsedelim. Zira, fazlasıyla yazı mevcut. Önce, Cities Skylines 2 çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız var, sizleri bekleyen. Sonra, Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız mevcut. Ardından da, Layers of Fears çıkış tarihi, oynanış, hikayesi yazımız da var. Son olarak da Diablo 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımızı önerelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.