Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.01.2023

Capcom, RE Engine'in çarpıcı estetiğini vurgulayan yeni bir grup Resident Evil 4 Remake ekran görüntüsü yayınladı. Yeniden yapımda yer alacak olan Salazar Kalesi bu yeni ekran görüntülerinde tasvir ediliyor. 2005 yapımı oyun Resident Evil 4 Remake'te sıfırdan elden geçiyor. Oyunun anlatısı selefi ile aynı olacak. Sonuç olarak, oyuncular Ganados ile karşı karşıya gelmeyi bekleyebilirler.

Resident Evil 4 Remake yeni ekran görüntüleri haberimizde

Capcom, Resident Evil 4 Remake'i 24 Mart 2023 tarihinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Oyunun PC sistem gereksinimlerini buradan görebilirsiniz. Ray Tracing de oyuna dahil olacak. Capcom ayrıca Denuvo anti-tamper teknolojisini de oyuna katacak. Şimdi, sizleri oyunun yeni görselleri ile baş başa bırakalım. Sonra da, bilmeyenler için oyundan bahsedelim. Bir de, size birkaç tavsiyemiz olacak.

Resident Evil 4 Remake için yeni ekran görüntüleri çıktı Resident Evil 4 Remake için yeni ekran görüntüleri çıktı

Yaklaşan hayatta kalma korku oyunu Resident Evil 4, Capcom imzası taşıyor. Resident Evil 4 2005 video oyununun bir Remake versiyonudur. Ayrıca, 24 Mart 2023 tarihinde PS4, PS5, PC ve Xbox Series X/S için piyasaya çıkacak. Oyuncular, bir İspanyol köyünde hüküm süren ve eski bir parazite tapan vahşi bir tarikat olan Los Illuminados'tan başkanın kızı Ashley Graham'ı kurtarmaya çalışan Amerikalı casus Leon S. Kennedy'nin kontrolünü ele alıyor.

Video oyunu Resident Evil 4, 2005'teki orijinalinin bir Remake versiyonudur. Resident Evil 2 (2019) ve Resident Evil 3'ün yeniden yapımlarına dayanırken, orijinal oyuna (2020) benzer şekilde "omuz üstü" üçüncü şahıs nişancı oyununa sahip olacak. Resident Evil 4, ilk oyuna kıyasla daha çağdaş ve daha iyi bir estetiğe, gergin bir ruh haline, daha iyi karakter tasarımlarına ve daha iyi çevreye sahip. Oyuncular, tıpkı orijinal oyundaki gibi bir çanta ile envanterini yönetecek. Ayrıca, tüccar da geri döndü. Bu sayede, oyuncunun eşya almasını, geliştirmesini ve takas etmesini sağlıyor. Savaşta Leon, testere darbelerini bıçakla savuşturmasını ve düşmanları uzaklaştırmak için tekme atmasını sağlayan yeni savuşturma mekaniklerine sahip. Resident Evil 4 Remake yeni ekran görüntülerine baktıysanız, şimdi tavsiyelerimize geçebiliriz demektir.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.