Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.05.2023

Oyunun hikayesinde ilerledikçe ve eskiden sakin olan bu köyde neler olduğunu keşfettikçe Redfall max level sınırına doğru deneyim puanları (XP) kazanacaksınız. Her karakterin yeteneklerine muazzam geliştirmeler içeren kapsamlı beceri ağacındaki her beceriyi tam olarak edinebilecek misiniz? Hangi Redfall karakteri olarak oynamaya karar verirseniz verin ya da Redfall'u ister tek başınıza ister Redfall çok oyunculu co-op'ta arkadaşlarınızla oynamayı planlayın, topluluktaki en iyi vampir avcısı olmak için çabalayacaksınız. Eğer en iyi avcı olmak istiyorsanız, işte Arkane Studios'un en son oyunu Redfall için en yüksek seviye sınırı.

Redfall max level kaç?

Redfall'un maksimum seviyesi 40. seviyedir. Bu noktada her karakterin beceri ağacındaki her beceriye erişebilirsiniz. Her seviye atladığınızda, yeni beceriler satın almak için kullanılabilecek bir beceri puanı kazanırsınız. Deneyim puanları veya XP, hem ana hedefleri hem de yan görevleri yerine getirmenin yanı sıra düşmanları öldürerek, güvenli evleri açarak ve daha fazlasını yaparak elde edilir.

Gerekli olmasa da, yeni beceriler edinmek oyunu bitirmeyi çok daha basit hale getirir. Bunlar sadece seçtiğiniz karakterin yeteneklerinin gücünü artırmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla mühimmat tutmalarına, hasardan daha hızlı kurtulmalarına ve genellikle daha dayanıklı olmalarına izin vererek genel hayatta kalma kabiliyetlerini de artırır. Devinder'in keşfedildikten kısa bir süre sonra hasarını artıran becerisi gibi çeşitli pasif beceriler de yararlıdır. Redfall max level sınırını artık biliyorsunuz. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Şimdi, size diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Hazırsanız, diğer yazılarımıza geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Redfall max level yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.