Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.05.2023

Bu yazıda, sizin ve seçtiğiniz karakterin Redfall'ın tüm senaryo görevlerini tamamlamasının kaç saat sürdüğü ile ilgili bilgi vereceğiz. Oyunu PC, Xbox veya Game Pass üzerinden oynamaya karar verdiyseniz, muhtemelen aklınızda bu soru var. Sonuçta, oyunu oynayacaksanız, Redfall bitirmek ne kadar sürüyor, kaç saat gerektiriyor gibi sorular, aklınızda vardır. Şimdi, bu soruların tamamına cevap getireceğiz. Öyleyse, şimdi detaylara geçelim.

Redfall kaç saat sürüyor?

Açık dünyada sadece senaryoya odaklanırsanız, Redfall'u tamamlamak 18 ila 22 saat arasında sürer. Ancak, ders dışı etkinliklere ve yan görevlere katılırsanız, oyunu tamamlamanız yaklaşık 30 saat sürecektir. Elbette, arkadaşlarınızla işbirliği içinde oynuyorsanız, işler biraz daha hızlı ilerleyebilir. Redfall çok oyunculu co-op'ta yetenekleri birleştirebilir ve eşleştirebilirsiniz, bu da süreci hızlandırabilir. Ya da tek başınıza oynuyorsanız, diğer karakterlerin güçlerini deneyimlemek için oyunu daha zorlu bir zorluk seviyesinde tekrar oynayabilirsiniz.

Artık, oyunun kaç saat sürdüğünü biliyorsunuz. Zaten, tam olarak bu yüzden buradaydık. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Bu yazılar arasında, kesinlikle işinize yarayacak birden fazla yazı olduğu fikrindeyiz. Bu yüzden, şimdi sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Tavsiyelerimize göz gezdirmek, merak ettiğiniz birçok soruya yanıt bulmanız konusunda yardımcı olacaktır. Öyleyse, şimdi de tavsiyelerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Redfall kaç saat sürüyor yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.