Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.01.2023

Diğer Bethesda stüdyolarıyla birlikte Xbox ailesine katılan Arkane'nin yeni oyunu Redfall ile Game Pass hakkında sorularınız mı var? Bu makalede oyunu nerede oynayabileceğinizi anlatacağız. Zira, her geçen gün oyun daha da çok yaklaşıyor. Bu yüzden de, ister istemez insanın aklında soru işaretleri çıkıyor. Şimdi, tam olarak bu sorulara yanıt getireceğiz. Dilerseniz, lafı uzatmadan mevzuya geçelim.

Redfall Game Pass üzerinde var mı?

Redfall 2 Mayıs 2023'te piyasaya çıktığında Game Pass'te mevcut olacak. Konsollarda, PC'lerde ve bulutta sunulacağı için oyunu istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Xbox ailesine katıldığından beri, bu Bethesda'nın ilk önemli Game Pass çıkışlarından biri olacak. Starfield da yılın ilerleyen dönemlerinde bunu takip edecek. Bakacak olursak, Redfall Mayıs ayında çıkacak. Tabii, bu nedenle Game Pass erişimi de o zaman mevcut olacak.

Xbox Game Pass özelliği, her geçen gün daha da büyüyor. Bu da, bu hizmeti daha çekici kılan bir durum tabii. İnsan, ister istemez en azından denemek istiyor. Dahası, fiyat olarak da gayet uygun. Hatta, yakın zamanda çok uyguna yıllar süren üyelikler almak da mümkündü. Tabii, o mevzu kapandı fakat yine de aklımıza bu şekilde girdi ve kaldı. Umarız ki, ilerleyen zamanlarda daha uygun bir şekilde elde etme şansımız olur. Şimdi, Redfall ve Game Pass konusu dışındaki tavsiyelerimizden bahsedelim. Zira, başka tavsiyelerimiz de var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.