Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.05.2023

Arkane'in en son oyunundaki çeşitli seçenekler arasında en iyi Redfall karakter seçimi kim olur? Hem solo hem de co-op oyun için harika seçenekler bulduk. Redfall hikayesi boyunca vampir ordularından kurtulma şansınızı önemli ölçüde artırabilecek iki seçenek bulduk. Şimdi, Redfall en iyi karakter seçimi ile ilgili öğrendiklerimizi paylaşacağız.

Redfall en iyi karakter seçimi hangisi olur?

Eğer tek başınıza veya co-op oynuyorsanız, Layla ya da Remi seçebileceğiniz en iyi Redfall karakterleridir. Remi'nin yetenekleri takımınızın iyileştirme ve gücünü artırırken, Layla'nın yetenekleri hayatta kalma kabiliyetinizi artırabileceğiniz için tek başına oynayanlar için daha uygundur. Başlangıç olarak, Layla'nın üç becerisi de tek başınıza oynarken bir takımla olduğunuzdan daha fazla işe yarar. Asansör belki de savaşta en az kullanışlı olanıdır. Ancak tehlikeli bir durumdan kaçmanız veya bir çatıya tırmanmanız gerektiğinde kullanışlı olabilir. Geliştirilebilen ve hasarı yansıtan bir kalkanla Umbrella tamamen sizi hayatta tutmakla ilgilidir.

Son olarak, nihai Vampire Ex-Boyfriend yeteneği, siz bir boss'a veya size sorun çıkaran belirli bir düşmana konsantre olurken, tarikatçı veya vampir ordularını öldürerek size yardımcı olması için onu bir minyon olarak kullanmanıza izin verir. Öte yandan Remi, grup etkinliklerinde çok başarılıdır. İmza hareketi Mobilize, herkesi yakın tutarsanız ekibinizi zaman içinde iyileştirir. Robot arkadaşı Siren ise düşmanları yönlendirir. Benzer şekilde, C4 Charge, Remi'ye hasar açısından bir avantaj sağlar.

Robot arkadaşı düşmanları etrafında toplayabilirse, bu diğer silahlarla veya patlayıcılarla birlikte kullanılabilir ve diğer yeteneklerini tamamlayabilir. Redfall kahramanlarının hepsi kooperatif veya solo oyunlarda kullanılabilir. Ancak daha basit bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bu ikisi tipik olarak bu modların her ikisinde de öne çıkıyor. Yani, en iyi Redfall karakter seçimimiz, bu ikisi. Redfall'u daha ağır zorluk ayarlarından birinde oynuyorsanız, kesinlikle Layla veya Remi'yi seçmelisiniz. Bu soruya da yanıt getirdiğimize göre, artık sırada tavsiyelerimiz var. Dilerseniz, lafı uzatmadan, tavsiyelerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Redfall en iyi karakter yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.