Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.04.2023

RDR 2 ana karakterleri için bir mod yapımcısı olan 'Instanity' 4K doku Paketi oluşturdu. Assassin's Creed Unity ve Black Flag için hazırlanan paket de bununla karşılaştırılabilir. Başka bir deyişle, güncelleme hikayenin tüm önemli karakterlerinin grafiklerini daha iyi hale getirmeyi amaçlıyor.

RDR 2 ana karakterleri için 4K doku paketi modu şu anda mevcut

Peki hikayedeki başlıca karakterler kimler? Oyunun ara sahnelerinde görünen tüm karakterler, modcunun görüşüne göre olay örgüsü karakterleridir. Bu nedenle bu karakterlerin görünüşleri, fizikleri ve saçları/sakalları bu paketle iyileştirilmiştir. Bu sayfadan bahsini ettiğimiz modu şimdi indirip yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak, bizim şimdi başka bir işimiz var. Zira, RDR 2 ana karakterleri için 4K doku paketi modu haberimiz bu kadardı. Fakat, her zaman söylediğimiz gibi, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Şimdi, sizleri diğer yazılarımız ile baş başa bırakacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. RDR 2 ana karakterleri için 4K doku paketi modu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.