Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.01.2023

Xbox Game Pass'te çıktığından beri PowerWash Simulator tüm boş zamanımızı kaptı. Çok sevilen yaşam kesiti oyunu nihayetinde geliştirici FuturLab tarafından Sony platformlarında çıkacak. Ancak yeni ayrıntılar PowerWash Simulator PS5 sürümünün beklenenden daha erken olabileceğini gösteriyor.

PowerWash Simulator PS5 platformuna bu ay gelmesi mümkün

Eşli eğlence için arkadaşlarınızı bir araya getirmek biraz zor olması muhtemel. Ancak, bunu başarabilirseniz PowerWash Simulator başkalarıyla birlikte ayrı bir keyiftir. Fakat şimdiye kadar Xbox Game Pass müşterileri ve PC oyuncuları kendi hallerine kalmıştı. Geliştiriciler PowerWash Simulator PS5 sürümünün bu yıl piyasaya çıkacağını söyledi. Dahası, bunun beklediğimizden daha erken gerçekleşme ihtimalini öğrendik.

PS Store Backend Tracker hesabı, PlayStation Game Size tarafından yapılan yeni bir keşfe göre PowerWash Simulator'ın 30 Ocak'ta PS5 ve PS4 için piyasaya çıkacağını bildirdi. Temmuz 2022'de PowerWash Simulator, zen benzeri bir deneyim ve birinci şahıs nişancı aksiyonuna özgün bir yaklaşım sunarak kullanıcıları şaşırtmıştı. PlayStation 4 sürümünün yanı sıra PS Plus'ta da mevcut olsaydı harika olurdu. Geliştiriciler henüz doğrulamamış olsa da, Xbox ve PC sürümlerine dayanarak oyunun en az 6GB depolama alanı kullanacağını tahmin ediyoruz.

Oyunun açıklamasında, "Tek oyunculu modda rahatlayın, gevşeyin veya Online Co-Op'ta arkadaşlarınızla oynayın; her iki durumda da iyi, temiz bir eğlence yaşayın. Hiçbir kir, yıkama makineleri, nozullar, temizleyiciler ve uzatmalar için çok zor değildir. Sıradan, temizlik düşkünlerinden işin özüne inmek isteyen oyunculara kadar herkes kendini kaptırmak için eline alıp oynayabilir. Verandalar, kaldırımlar, araçlar ve halka açık parklardaki kiri temizlerken rahatlatıcı atmosferi ve stressiz hızı özümseyin. Yaratıcı olun ve sanat yapın. Püskürtme uçlarınız fırçalarınız, çevreniz ise tuvaliniz olsun. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve endişelerinizi giderden aşağı yıkayın." yazıyor.

Sitemizde, Forspoken çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası mevcut. Ayrıca, FIFA 23 TOTY çıkış tarihi gibi bir yazımız da sizleri bekliyor. Dahası, System Shock Remake çıkış ayı gibi haberlerimiz de var. Tabii, Payday 3 çıkış tarihi aralığı haberimize de bakmanızı tavsiye ederiz. Sonra, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkındaki rehber yazımız da mevcut. Bir de, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı yazımız var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.