Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.12.2022

Yılbaşına bir bedava oyunla daha girelim. Nostradamus The Last Prophecy, aslında büyük bir oyun değil. Fakat, bedava oyuna asla hayır demeyiz. Nostradamus The Last Prophecy, bugünkü bedava oyunumuz. Şu anda, tamamen ücretsiz olarak IndieGala üzerinde dağıtılıyor. Siz de, bir an önce oyuna sahip olmak isterseniz, yapmanız gerekenler çok basit. Şimdi, sizlere bu oyunu nasıl bedava alacağınızdan bahsedeceğiz. Adım adım yazarak can sıkmayacağız, daha özet geçeceğiz. Zira, ne yapacağınız fazlasıyla belli. Bugüne kadar onca bedava oyunu ceplemiş insanlarız, lütfen.

Nostradamus The Last Prophecy nasıl bedava alınır?

Nostradamus The Last Prophecy ücretsiz oldu ve kütüphaneye eklemek de oldukça basit. Önce, kendinize bir IndieGala hesabı oluşturmanız gerekmekte. Bu aşama tamamsa, buraya tıklayarak ücretsiz oyunun sayfasına geçebilirsiniz. Ardından ise, sayfada biraz aşağı indiğinizde mavi bir buton göreceksiniz. Mavi buton üzerinde, "Add to Library" yazar. Bu butona tıklayın ve oyun artık kütüphanenizde. Dilediğiniz zaman hesabınıza girin ve kütüphanenizi ziyaret edin. Buradan, oyunu dilediğiniz gibi indirebilirsiniz.

Oyunun açıklaması, "Ruhani. Doğaüstü. Şüpheci. Nostradamus'ta hepsine değiniliyor: Son Kehanet'te değiniliyor. Oyuncu, Nostradamus'un beğenilen dörtlüklerinin zekice canlı bir tarihsel yorumu olan bu hazine avı oyununda bir tür profilci olarak ölümsüzleştiriliyor.

Macera Güney Fransa'da Salon-de-Provence'da başlıyor ve Kraliyet Ailesi akıl almaz dehşetlerin kurbanı oluyor. Ünlü astrolog, yazar ve eczacının kızı Madeleine de Nostradame rolünde, suçlarını korkunç kehanetler olarak gizlemek için astrolojiyi kullanan bir suikastçının peşine düşüyorsunuz. Ancak geçmiş, bugün ve belirsiz gelecek çarpıştığında... daha mantıklı olan doğanız batıl inançlara dönüşebilir." şeklinde. Siz de, tarif ettiğimiz şekilde oyunu kütüphanenize eklerseniz, dilediğiniz anda indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı rehber yazımıza da göz gezdirmeyi unutmayın. Bir de, Starfield Game Pass çıkış tarihi ne zaman yazımız sizleri bekliyor. Dahası, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkında da bildiklerimizi paylaştık. Bütün bunlar bir yana, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimimizi yaptık. Tavsiye isterseniz de, En iyi oyunlar 2022 yazımız sizleri bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.