Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.01.2023

My Hero Academia Sezon 6 ikinci yarısı nihayet başladı ve yeni açılış tema sekansı, kısa sürede hayranların favorisi haline gelen yeni karakter Lady Nagant ilk bakışı gösterdi. Izuku Midoriya ve diğer kahramanlar sezonun ikinci yarısıyla birlikte geri dönüyor. Dahası, şimdiye kadar yapılan tüm hasarın muhasebesini yapıyorlar. Sezonun ilk yarısı geçtiğimiz sonbaharda Paranormal Kurtuluş Cephesi Savaşı'nın son anlarıyla sona ermişti. Ancak kahramanlar için sorun daha yeni başlıyor.

Kohei Horikoshi'nin orijinal manga serisinin Son Perde anlatısının başlangıcı, televizyon şovunun 6. Sezonu Paranormal Kurtuluş Cephesi Savaşı yayınının kapanış sahneleri boyunca ilerlerken kuruluyor. Bu, yaklaşan bir anime savaşında önemli bir rol oynayacak olan Lady Nagant gibi bazı önemli tanıtımları da içeriyor. Sezon 6'nın yeni açılış şarkısı, izleyicilere bu yeni düşmanı iş başında ilk kez görmelerini sağladı.

My Hero Academia Sezon 6 ikinci yarısı ile Lady Nagant en sonunda bizlerle

Kısa bir tatil arasının ardından My Hero Academia animenin 6. Sezonuyla geri döndü. Her şey bitmeden önce Deku ve Sınıf 1-A'nın diğer kahramanları bazı yoğun şeylerle karşı karşıya. Bu sezonun son bölümlerinin manganın ne kadarını kapsayacağı henüz kesin değil. Fakat, Nagant'ın ima edilmesi, 6. Sezon bitmeden animeye yetişmek için bolca neden veriyor. My Hero Academia'nın 6. Sezonunun ilk yarısı ve ilk beş sezonu şu anda Japonya'da yayınlanan en son bölümlerle birlikte Crunchyroll'da izlenebilir.

Bu sayede, My Hero Academia Sezon 6 ile birlikte Lady Nagant karşımıza çıkmış oldu. Eminiz ki, bizleri pişman etmeyecek bir karakterdir. Dahası, serinin devamında da güzel şeyler göreceğimizi düşünüyoruz.

Ayrıca, High On Life gizli son rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Dahası, Wo Long Fallen Dynasty çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da sizi bekliyor. Sonra, Sons of the Forest çıkış tarihi, fragman, oynanış ve daha fazlası gibi önemli bilgiler de var. Elbette, Forspoken çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası da söz konusu. Bir de FIFA 23 TOTY çıkış tarihi yazımız var. Bütün bunların dışında, Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri var. Son olarak da, STALKER 2 Heart of Chornobyl sistem gereksinimleri yazımızı önerelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.