Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.01.2023

Sırları olan video oyunlarını kim sevmez ki? High on Life da bu oyunlardan biri. Siz de, High On Life gizli son nasıl elde edilir merak ediyor olabilirsiniz. Bu, oyunun anlatısını sonlandırırken Squanch Games'in planlaması halinde potansiyel bir devam oyununa da işaret ediyor. High on Life'ta Garmantuous'u yendikten sonra gizli sonun kilidini açabilirsiniz. Bu sırra erişmek için High on Life görev listesindeki son ödülü tamamlamanız gerekir. Bununla birlikte, tüm G3 üyelerini ortadan kaldırdıysanız, High On Life patronlarıyla savaşırken bu sonu nasıl elde edeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

High on Life gizli son nasıl elde edilir rehberi

Gizli son, High on Life'taki Human Haven'da gizli bir kapının ardında. High on Life'ta bu kapının kilidini nasıl açacağınızı aşağıda açıkladık. Siz de, şimdi High On Life gizli son kilidini açmak için bunları yapın:

  • Jeneriği izledikten sonra oyuna devam tuşuna basın.
  • Bounty-5000'i kullanın ve gezegen seçim menüsüne erişin.
  • Nova Sanctis'i seçin ve Clugg'un Ofisini seçin.
  • Masasındaki anahtar kartını alın.
  • Eve geri dönün ve Bounty-5000'i tekrar seçin, bu sefer bilinmeyen sektörü seçin.
  • Human Haven'ı seçin ve sonra yukarı doğru çıkan platformları görmek için yukarı bakın.
  • Tepeye ulaşmak için jetpack'inizi kullanın ve kırmızı ışıklı bir kapı bulun.
  • Anahtar kartıile kapıyı açın ve gizli sonu görmek için içeri girin.

 

High On Life gizli son içeriği şimdi burada açıklanmayacaktır. Ancak oyunun bu kısmının devam yemi olduğu açıktır. Devam yeminden kastımız, kesinlikle oyunun devamının olacağı ile ilgili ipucu. Kuşkusuz bazı planlar var çünkü "Sequel-Bait" olarak bilinen sırrı keşfetmek size bir başarı kazandırıyor. Squanch Games'in yakında bir High on Life 2 yayınlamayı planlayıp planlamadığını bekleyip görmemiz gerekecek. Kendiniz şahit olmak isterseniz aşağıdaki "Gameplay Vault" videosundan izleyebilirsiniz.

Başka ne önerirsiniz?

High On Life gizli son nasıl elde edilir ve açılır öğrendiyseniz, sizlere şimdi başka tavsiyeler de verelim. Zira, sitemiz üzerinde birçok konuda tavsiyemiz var. Bu sayede, birçok oyun hakkında yepyeni şeyler öğrenmeniz mümkün.

Şimdi, Wo Long Fallen Dynasty çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca, Sons of the Forest çıkış tarihi, fragman, oynanış ve daha fazlası ile ilgili bir yazımız da var. Dahası, Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri rehber yazımız kesinlikle kaçmaz. Bir de, STALKER 2 Heart of Chornobyl sistem gereksinimleri rehber yazımız sizi bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.