Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.04.2023

Minecraft Legends açık dünya bir oyun mu? Oyuna başlamadan önce, muhtemelen merak ettiğiniz bir soru. Çünkü, Minecraft'ın kendisi açık dünya. Hatta, bu özelliğine bir de neredeyse sınırsız yaratıcılık katıyor. Minecraft'ın sevilme sebebi tam olarak bu, değil mi? Peki, Minecraft Legends için de aynı şartlar geçerli mi? Şimdi, bu sorunun cevabını vermek için buradayız.

Minecraft Legends açık dünya mı?

Minecraft Legends bir açık dünya oyunu olduğu için Overworld özgürce keşfedilebilir. Haritanın etrafında gezilecek yerler, toplanacak kaynaklar ve kuvvetinizi oluştururken yok etmeniz gereken piglin üsleri var. İster Minecraft Legends'ın sefer modunu ister PVP modunu oynayın, kaynaklarınızı yönetin, üslere saldırın veya üsleri savunun ve arkadaşlarınızla ilerleyin. Minecraft Legends arazisinde ilerlerken keşfetmek için birçok fırsat olacak. Ancak dikkatinizi hedefe vermelisiniz. Oyun teknik olarak açık dünya. Fakat, bu türden beklediğimizden farklı. Daha çok açık bir arenayı andırıyor. Minecraft Legends bir açık dünya mı, değil mi artık biliyorsunuz. Ancak, sitemiz üzerindeki tek yazı elbette bu değil. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Minecraft Legends açık dünya mı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.