Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.01.2023

Yakında çıkacak olan Lollipop Chainsaw Remake ilk ve kısa bir görsel bakışımız var. Bilmeyenler için, Lollipop Chainsaw 2012'de Xbox 360 ve PS3'te piyasaya çıkan hack-and-slash oyundur. Erkek arkadaşının kopmuş ama hala yaşayan kafasını belinde taşıyarak zombileri öldüren bir lise amigo kızını konu alıyor. Guardians of the Galaxy'nin yönetmeni ve DC Studios'un CEO'su James Gunn bu çok ama çok gülünç oyunu yarattı, ancak çok büyük bir başarı elde edemedi. İncelemeler çoğunlukla etkileyici olmasa da, oyunun tonu ve görünümü yüksek beğeni topladı.

Lollipop Chainsaw Remake için yeni görsel Twitter üzerinden geldi

Bununla birlikte, Lollipop Chainsaw'un çağdaş platformlar için yeniden başlatılması geçen yıl duyuruldu. Kült klasiklerden sertifikalı hitlere ve aradaki her şey için Remakeler gördüğümüz göz önüne alındığında, bunun Remake muamelesi görmesi doğru görünüyor. Dragami Games'in Twitter hesabı üzerinden Remake'in kısa bir önizlemesine ulaştık ve oyunun bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülmesi planlanıyor. Şirketin yeni yılın başlangıcını kutlamak için paylaştığı bir fotoğrafta Juliet'in revize bir modeli vardı. Bazı kullanıcılara göre yeni model biraz daha kötü duruyor. Hatta daha önce sahip olduğu renkleri kaybederek daha beyaz duruyor. Diğerleri ise Juliet'in yeni görünümünü, Instagram fotoğraflarını değiştirmek için sıklıkla kullanılan ve zaman zaman yüz hatlarının pürüzlülüğünü kaybedip doğal olmayan bir şekilde pürüzsüz görünmesine neden olabilen bir teknik olan "facetuned" ile kıyasladı.

Ancak, oyunun tamamını gördüğümüzde daha iyi görünecektir. Lollipop Chainsaw Remake'in bu yılın sonları dışında ne zaman yayınlanacağını şu anda bilmiyoruz. Oyuna ilk kapsamlı bakışı ne zaman göreceğimiz de aynı şekilde belli değil. Ancak Dragami Games'in bazı şeyleri nasıl ima ettiğini göz önüne alırsak, çok uzun sürmeyecektir. Umarız bu baharın ilerleyen günlerinde Remake ilgili daha fazla bilgi edinebiliriz.

Sitemizde, Forspoken çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası mevcut. Ayrıca, FIFA 23 TOTY çıkış tarihi gibi bir yazımız da sizleri bekliyor. Dahası, System Shock Remake çıkış ayı gibi haberlerimiz de var. Tabii, Payday 3 çıkış tarihi aralığı haberimize de bakmanızı tavsiye ederiz. Sonra, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkındaki rehber yazımız da mevcut. Bir de, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı yazımız var. Unutmadan, Starfield Game Pass çıkış tarihi yazımıza da bir bakın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.