Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.02.2023

Bloober Team şu anda en ünlü korku oyunu yaratıcılarından biri. Bu yüzden, Layers of Fears'ın çıkış tarihi korku meraklıları için ilgi çekici. Ünlü Layers of Fear serisi için yeni bir yolu temsil eden bu uygun isimli oyun, dehşeti artıracak, bu yüzden ışıkları açık tutun. Şimdi, ufaktan Layers of Fears çıkış tarihi, oynanış, hikayesi ile ilgili bilgi vermeye geçelim.

Layers of Fears çıkış tarihi, oynanış, hikayesi

Unreal Engine 5 kullanan Layers of Fears, gerçekten korkunç bir deneyim için önceki nesil konsolları geride bırakarak tamamen gerçekleştirilmiş bir güncel nesil korku oyunu olacak. En iyi Xbox Series X korku oyunları veya en iyi PS5 korku oyunları arasında bile yer alabilir. Diğerlerinin eskisi kadar korkunç olmadığını düşünüyorsanız bu oyun fikrinizi değiştirecektir. Peki ne zaman oynamaya hazır olacak?

Layers of Fears çıkış tarihi

Layers of Fears için planlanan çıkış tarihi Haziran 2023. Xbox Series X|S, PS5 ve PC platformlarının tümü oyunun çıkışını destekleyecek. Bununla birlikte, serinin önceki oyunlarının daha eski sistemlerde oynanmasına rağmen, son nesil konsol kullanan herkes geride kalacak.

Layers of Fears oynanış

Layers of Fears adlı birinci şahıs psychedelic korku oyunu, keşif ve sürükleyici hikaye anlatımı unsurlarını bir araya getiriyor. Oyunun çoğunluğu bir yürüme simülatörü olarak oynanırken, tamamlamanız gereken bazı bulmacalar da var. Aşağıdaki fragman, oyunda karşılaşmayı bekleyebileceğiniz bazı dehşetlerin küçük bir önizlemesini sunuyor.

Layers of Fears hikayesi

Teknik olarak ilk iki oyunun yeniden yapımı olmasına rağmen, Layers of Fears daha uzun bir hikayeye sahiptir. Serinin ilk iki oyununu oynadıysanız, olay örgüsünün çoğu aynı kalacaktır. Her oyunun bağımsız bir anlatısı var ve ilk oyun sizi başyapıtını bitirmeye çalışan bir sanatçının yerine koyuyor. Layers of Fear 2'de bir gemide bir aktörü oynuyorsunuz ve orada bazı korkunç deneyimler yaşıyorsunuz. Bununla birlikte, bu kez her şey yeni nesil platformlar için Unreal Engine 5'te yeniden yaratıldı.

Layers of Fears çıkış tarihi, oynanış, hikayesi dışında ne tavsiye edersiniz?

Konumuz, şu anda Layers of Fears. Fakat sitemizde bu oyun ile ilgili pek bir şey paylaşmadık henüz. Bu yüzden, sizlere direkt olarak benzer şekilde bilgi verdiğimiz yazılarımızdan bahsedelim. Önce, Diablo 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımız var. Günümüzün en çok merak ettiğimiz oyunlarından bir tanesi. Kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır. Ayrıca, Destiny 2 Season of Defiance çıkış tarihi, hikayesi, etkinlikler yazımız da mevcut. Sizlere kesinlikle faydalı olacak bir yazı olduğu fikrindeyiz. Şimdi, Layers of Fears çıkış tarihi, oynanış, hikayesi yazımız bitmeden, birkaç tavsiye daha verelim.

Ardından, Song of Nunu çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımız da mevcut. Bu oyun da, League of Legends evreninden geliyor. Riot Games gibi bir şirket arkasında yani. Bu yüzden, dikkatinizi çekecektir. Sonra, Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı yazımız var. Kesinlikle efsane bir oyun olacağı fikrindeyiz. Beklentilerimiz gerçekten çok büyük. Umarız ki, bizleri hayal kırıklığına uğratmaz. Biz de, bu sayede efsane bir oyun tecrübesi yaşarız. Star Wars evreninde efsane oyun deneyimine henüz doyamadık.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.