Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.02.2023

Tequila Works tarafından geliştirilen tek oyunculu macera Song of Nunu yakında yayınlanacak. Bu yılın sonlarına doğru çıkacak olan Song of Nunu ile sevilen stüdyo, League of Legends evrenine kendi etkileyici yolculuk sevgisini getirecek. Song of Nunu, birçok Efsanenin oyuna dahil edilmesi ve her yaş için bir maceranın anlatılması sayesinde şüphesiz kalplerimizi ısıtacak ve hatta belki de bizi gözyaşlarına boğacak. Konsollar ve PC için hazırlanan macera oyunu hakkında bildiğimiz her şeyi aşağıda bulabilirsiniz. Şimdi, Song of Nunu çıkış tarihi, hikayesi, oynanış detaylarına geçelim.

Song of Nunu çıkış tarihi hakkında söylentiler

Song of Nunu'nun PC ve konsollardaki çıkış tarihi 2023 Sonbaharı olarak belirlendi. Oyun PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC'de piyasaya çıkacak.

Song of Nunu hikayesi

Freljord'da geçen ve annesini arayan Nunu'yu takip eden Song of Nunu'da Nunu olarak oynuyorsunuz. En iyi arkadaşınız Willump ile birlikte donmuş tundranın altında gömülü mitleri, efsaneleri ve sırları ortaya çıkaracaksınız. Oyun tek oyunculu bir anlatı yolculuğu olduğu için, eski ve yeni League of Legends hayranları sürükleyici bir hikaye bekleyebilir.

Song of Nunu oynanış

Song of Nunu, daha önce de belirtildiği gibi yalnızca tek oyunculu bir macera oyunudur. Hem platform hem de bulmaca çözme karışık olacak. Buradaki oynanışta gösterildiği gibi oldukça büyük bir dünya da keşfedilecek.

Song of Nunu hakkında bildiğimiz her şey bu kadardı. Şimdi, Song of Nunu çıkış tarihi, hikayesi, oynanış bilgilerini paylaştık. Fakat, sizlerle paylaşacağımız tek şey bu değil. Aynı zamanda, bir hatırlatmamız ve başka tavsiyelerimiz var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Song of Nunu çıkış tarihi, hikayesi, oynanış dışında ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Song of Nunu çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.