Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.02.2023

Bu sayfa, Destiny 2 Season of Defiance sezonu hakkında ilk detayların kamuoyuna açıklanmasının ardından bilmeniz gereken tüm bilgilerin bir özeti olarak hizmet edecektir. İster etkinlikler, ister hikâyenin gidişatı ya da sadece bazı yeni sistemler olsun, önümüzdeki sezondan çok şey bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Destiny 2'ye yepyeni bir oyuncu olsanız da veya başka bir sezon için geri dönseniz de, Bungie'nin yaptığı tüm ayarlamalar ve değişiklikler aşağıda var. Bu, en iyi Destiny 2 PvP ve PvE silahları listemizdeki en etkili yeni silahları içerir. Artık, Destiny 2 Season of Defiance çıkış tarihi, hikayesi, etkinlikler konusuna geçelim.

Destiny 2 Season of Defiance çıkış tarihi, hikayesi, etkinlikler

Şimdi, bütün bunları ayrı ayrı başlıklar altında anlatacağız.

Destiny 2 Season of Defiance çıkış tarihi

28 Şubat 2023 Destiny 2 Season of Defiance çıkış tarihi olarak onaylandı. Sezon, Lightfall'un yayınlandığı gün başlayacak. Herkes sezonun yeni etkinliklerine, kozmetiklerine ve eşyalarına hiçbir ek ücret ödemeden erişebilecek. Bu, oyunun geçmiş sezonlarının sezon geçişlerini nasıl kullandığına benzer.

Destiny 2 Season of Defiance hikayesi

Bungie'den Joe Blackburn sadece sezonun adı ve birkaç küçük özellik güncellemesi hakkında blog yazdığı için Destiny 2 Season of Defiance konusu hakkında henüz bir şey bilmiyoruz. Daha fazla ayrıntı elde eder etmez rehberin bu alanını güncelleyeceğiz.

Destiny 2 Season of Defiance etkinlikleri

Şu an itibariyle Destiny 2 Season of Defiance etkinlikleri hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Ancak sezon, bir dizi önemli mekanik değişikliğe yol açacak. Umbral Engramların ve mevsimsel Umbral Enerjinin kaybı bu mekanik ayarlamalardan biridir. Bunun yerine, mevsimsel etkinliğin sonunda bir sandığı açmak için kullanılabilecek çeşitli görevler sırasında zaman zaman belirli anahtarlar düşecek.

Season of Defiance'da, satıcı yükseltmeleri de küçülerek prosedür daha az sıkıcı hale gelecek. Countdown ve Countdown Rush PvP modları da sezon için geri dönecek ve ikincisi oyuncuların oyun bitmeden önce haritadaki her iki patlayıcıyı da patlatmasını veya etkisiz hale getirmesini gerektirecek. Ayrıca, Nightfalls ilk kez Mars Soygunu Savaş Alanını içerecek ve bu da ilk grevsiz Nightfall ve oyun listesine eklenen ilk mevsimsel etkinlik olacak. Sezon 20'den sonraki sezonlarda bu etkinlik listesine başka Savaş Alanları da eklenecek. Destiny 2 Season of Defiance çıkış tarihi, hikayesi, etkinlikler ile ilgili bilgi verdik. Şimdi, sırada bir hatırlatmamız ve tavsiyelerimiz var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Song of Nunu çıkış tarihi, hikayesi, oynanış dışında ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Destiny 2 Season of Defiance çıkış tarihi, hikayesi, etkinlikler yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.