Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.01.2023

Horizon Forbidden West'in çok oyunculu alfa oynanış görüntülerine dair bazı çevrimiçi sızıntılar olmuş olması muhtemel. Bu oynanış videosunun 2020 alfa yapısından geldiği bildiriliyor. Alfa bir sürüm olduğu için, bitmiş bir ürün kalitesinde değildir. Ancak, çıkacak halinin hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır. Şimdi, sizlere Horizon Forbidden West Multiplayer Alpha oynanış görüntülerini gösterelim.

Horizon Forbidden West Multiplayer Alpha oynanış görüntüleri Reddit'te çıktı

Hemen yukarıda, sizlere Reddit gönderisini paylaştık. Eğer gönderi silinmişse, buraya tıklamanızı tavsiye ederiz. Aslında, aynı sayfanın bağlantısı fakat gönderi silik olsa da, video duruyor. Bu çok oyunculu oyun Fortnite'ı andıran bir görsel stile sahip gibi duruyor. Başka bir deyişle, tek oyunculu Horizon oyunlarının aksine çizgi film benzeri grafiklere sahip olacak. Horizon Forbidden West Multiplayer, Guerilla Games tarafından PS5 ve PC'de satışa çıkacak. Ayrıca eş zamanlı bir sürüm olduğunu da tahmin edebiliriz. Ya da en azından Sony'nin daha önce belirli ve çok oyunculu oyunlar için önerdiği şey bu.

Horizon Forbidden West için çok oyunculu mod güzel bir fikir. Fakat, nasıl işleyeceklerine bağlı olarak sonuçlar değişecektir. Bu yüzden, şimdiden net bir şey söylememek gerekiyor. Peki, sizin bu yeni Horizon Forbidden West Multiplayer Alpha oynanış görüntüleri hakkında fikriniz nedir? Siz, fikirlerinizden bahsederken, biz de şimdi başka tavsiyelerimizden bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.