Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.02.2023

Horizon serisinin bu VR sürümü ile dünyayı yeni bir şekilde göreceksiniz. Ancak Call of the Mountain ne kadar sürüyor? Hareket hastalığını önlemek için yalnızca sanal gerçekliğe özel bu oyunu küçük dozlarda oynamalısınız. Ancak bazen havalı robot dinozorlar öncelikli olabiliyor. Horizon Call of the Mountain'ı yenmenin ne kadar süreceğini merak ediyor olabilirsiniz. Şimdi, Horizon Call of the Mountain kaç saat sürüyor sorusuna yanıt getireceğiz.

Horizon Call of the Mountain kaç saat sürüyor?

Horizon Call of the Mountain'ı bitirmek 8 ila 12 saatinizi alacaktır. Biz en azından bu süre içinde oynadık. Doğal olarak, VR başlıkları kullanırken kolayca hareket hastalığına yakalanmaya eğilimli olan veya oyunlarını hızlandırmayı tercih eden kişiler, 12 saate daha yakın sürdüğünü keşfedeceklerdir. Ancak Horizon çizgisel bir deneyim. Bu yüzden, sanal gerçekliğe alışkınsanız ve önünüze çıkan dinozorları kolayca devirebiliyorsanız oyunu on saatten önce bitirebilirsiniz. Artık Horizon Call of the Mountain kaç saat sürüyor sorusuna cevap vermiş olduk. Bu sebeple, sizleri diğer yazılarımız ile de tanıştırabiliriz demektir. Dilerseniz, bir de diğer yazılarımızdan bahsedelim.

Başka ne önerirsiniz?

Daha önce de söylediğimiz gibi, sitemizde başka yazılar da mevcut. Hatta, giderek bu oyun ile ilgili yazılarımız da artıyor. Sizlere önce, Call of the Mountain iyileşme rehberi ile tanıştıralım. Bu rehber yazımız içerisinde, oyunun en önemli mekaniklerinden biri ile ilgili detaylı bilgi verdik. Sağlık, her oyunda olduğu gibi, bu oyunda da önemli. Bu yüzden, kesinlikle göz gezdirmenizde fayda olacaktır. Sonra, Call of the Mountain ok çeşitleri, oklar nasıl yapılır rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da, oyunun en temel mekaniklerinden birini anlattık. Siz de, oyunun ok mekaniğini öğrenmek isterseniz, bir bakın deriz. Horizon Call of the Mountain kaç saat sürüyor rehber yazımızda, bir de oyunla alakası olmayan yazılarımızdan bahsedelim.

Ayrıca, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.