Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.02.2023

Savaşın sıcağında, çılgınca bir şekilde bir makinenin zayıf yerlerini uygun oklarla vurduğunuzdan emin olmaya çalışırken sağlığınıza pek dikkat etmiyorsunuz. Ancak can sıkıcı bir Scrapper veya Thunderjaw tarafından ısırıldıktan sonra bu planı yeniden gözden geçirmek ve Horizon Call of the Mountain'da nasıl iyileşeceğinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Horizon Call of the Mountain iyileşme rehberi de tam olarak bu yüzden var. İşte en iyi PSVR 2 oyunlarından biri olan Horizon Call of the Mountain'da sağlığınızı geri elde etmek için ihtiyacınız olan tüm bilgiler. Sağlığınızı korumak ve güneşin her zaman üzerinizde parlamaya devam ettiğinden emin olmak, doğru okları seçmek kadar önemlidir.

Horizon Call of the Mountain iyileşme - Nasıl iyileşilir?

Horizon Call of the Mountain'da kendinizi iyileştirmek için bir elma alın ve ağzınıza koyun. Yavaş yavaş yedikçe sol elinizdeki sağlık ölçerin normale döndüğünü fark edeceksiniz. Çatışma sırasında sorun yaşıyorsanız etrafınıza bakın. Büyük ihtimalle yolunuzun üzerinde elma ve oklarla dolu küçük masalar olacaktır. Bir veya iki tanesine ihtiyacınız varsa, onları almak için bir dakikanızı ayırın.

Horizon Call of the Mountain'da sağlığınız sol elinizdedir. Oyun sağlığınıza bağlı olarak, bu yaprak grubu yeşil ve sarı arasında değişecektir. Tam bir yeşil yaprak grubu sağlığınızın iyi olduğunu gösterir. Yeşil ve sarı yaprakların bir arada olması sağlığınızın idealden daha az olduğunu gösterir. Eğer sarı yapraklarınız varsa sağlığınızı geri elde etmek için yiyecek bir şeyler gerekecektir. Horizon Call of the Mountain iyileşme rehberi yazımızda, "nasıl iyileşilir?" sorusuna yanıt getirdik. Fakat, sitemizdeki tek yazı elbette bu değil. Şimdi, sizlere başka yazılarımızdan da bahsedeceğiz.

Başka ne önerirsiniz?

Şu ana kadar, sitemizde Horizon Call of the Mountain'la ilgili bir tane rehber yazımız var. Fakat, ilerleyen saatlerde ve günlerde daha fazlası gelecektir. Bu yüzden, şimdi size bu rehber yazımızı önerelim. Şu anda, Horizon Call of the Mountain ok çeşitleri, oklar nasıl yapılır sorusunu yanıtladığımız yazımız sizi bekliyor. Sonra da, oyunla ilgili paylaştığımız haberlerimize bakabilirsiniz. Önce, Horizon Call of the Mountain Gold oldu haberimiz var. Ardından ise, Horizon Call of the Mountain hikayesi hakkında bilgi geldi yazımız mevcut. Şimdilik, bizden bu kadar. Umarız ki, sizlere bir faydası dokunmuştur. Artık, sonraki yazılarımızda görüşmek üzere!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.