Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.02.2023

Hogwarts'ı keşfediyorsanız ve öğrenci olarak deneyiminize başlıyorsanız Hogwarts Legacy içerisinde nasıl hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz? Muhtemelen birçok Hogwarts Legacy parasını zaten cüzdana atmışsınızdır. Bu makale size hızla çok para elde etmek için birkaç önemli strateji hakkında tavsiyeler ve ayrıntılar sağlayacaktır.

Hogwarts Legacy hızlı para kasma nasıl olur?

Genel olarak, Hogwarts Legacy'nin birçok mağazası beklediğinizden daha pahalı ürünler içerse de, para harcamak size keşif yoluyla gelecektir. Bu nedenle, özellikle Hogwarts Legacy dersleriniz için malzemeye ihtiyacınız varsa, toplayabildiğiniz kadar çok toplamalısınız. Bu veriler, Hogwarts Legacy değerlendirmemiz için yaptığımız oynanıştan elde edilmiştir.

Oyundaki birincil para şekli Hogwarts Legacy parasıdır. Yerel para olan Galleonlar, Hogsmeade'deki mağazalardan çeşitli mal ve hizmetleri satın almak için var. Harita üzerinde ve dünyada para bulabileceğiniz birçok farklı yer vardır. Bunlar Hogwarts Legacy sandıklarında, oyundaki görevleri yerine getirmenin ödülü olarak ve arkadaşlarınıza yardım etmek için bulunabilir. Genel olarak konuşmak gerekirse, etrafta dolaşmak için bol miktarda para var.

Hogwarts Legacy Galleon para nasıl hızlıca elde edilir?

Hogwarts Legacy'de, hızlı bir şekilde para ve kalyon elde etmek için birkaç temel yöntem vardır.

  • Açık Göz Küresi sandıkları
  • Bulduğunuz canavarları satın
  • Fazladan ekipman parçaları satmak

 

Oyunun bölgesini keşfederken, sandık açmak ve teçhizat satmak para kazanmanın en sık kullanılan iki yoludur. Ancak ilerledikçe, canavar satmak hızlı bir şekilde kalyon biriktirmenin bir başka harika yoludur. Ek olarak, oküler sandıklara nasıl erişeceğinizi öğrendikten sonra Hogwarts Legacy'de hızlı para kazanmak için harika bir üçüncü seçenek var. Ayrıca, oyunu olabildiğince çok keşfetmek ve bitirmek faydalı olacaktır. Dahası, bunu yaparak para kazanacaksınız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Bu yazımızda, sizlere Hogwarts Legacy içerisinde hızlı para kasma yollarını anlattık. Fakat, sitemizdeki tek yazı elbette bu değil. Aynı zamanda, birçok farklı içerik sizleri bekliyor. Fakat, şimdi sizlere bu oyun ile ilgili diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Önce, Hogwarts Legacy savaş ve büyü sistemi yazımızdan başlayalım. Bu yazımızda, oyuna başlamadan önce bilmeniz gerekenlerden bahsettik. Sonra, Hogwarts Legacy Seçmen Şapka rehberi yazımız var. Hangi evi nasıl seçeceğinizi anlattık. Ayrıca, Hogwarts Legacy hikayesi hangi yılda geçiyor sorusunu da sitemiz üzerinde yanıtladık.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.