Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.04.2023

GTA Online son haftalık güncellemesinde nadir bulunan bir araba yeniden kullanıma sunuldu. Neredeyse on yıldır GTA Online başarılı bir şekilde devam ediyor. Red Dead Online, Rockstar Games'in bu süre zarfında kendi çevrimiçi seçeneğine sahip tamamen başka bir oyun yaratmış olmasına rağmen, GTA Online tarafından neredeyse geride bırakıldı. Bu, oyunun kalitesine ve zaman içinde ne kadar iyi dayandığına dair gerçek bir ispat. Şu anda geliştirme aşamasında olduğu doğrulanan Grand Theft Auto 6'yı tamamlama baskısı da artmış durumda.

GTA Online nadir araç dışında bir sürü değişiklik yaptı

Ancak söylentilere göre GTA 6'yı görmemiz biraz zaman alacak. Rockstar Games haftalık güncellemelerle oyuncuların ilgisini canlı tutma konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor. Bu hafta, oyun içinde seviye atlamanıza yardımcı olacak birçok teşvik mevcut. Rockstar bu güncellemeyle birlikte Oppressor'ın fiyatını yükseltti, bu nedenle bir tane için para biriktiriyorsanız, biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecek. Bu haftanın bülteninde öne çıkan özellikler arasında bu hafta fiyatları değişen ek araçların bir listesi de yer alıyor. Oyuncular, daha önce yalnızca Ocak ayında geçici olarak sunulan bir araç olan Weeny Issi Rally'yi de satın alabilirler. GTA Online içerisinde nadir gördüğümüz araç 3 Mayıs'a kadar satın alınabilecek.

Güncelleme ile ilgili başlıca detaylar:

  • GTA$ ve RP'yi Acquire Target'larda ikiye katlayın
  • The Last Dose'da 1,5X GTA$ ve RP
  • The Last Dose Zor Mod Etkinlik Ödülleri:
  • Pink ve Lime SC Coin Wraps elde etmek için Zor zorluk seviyesinde This is an Intervention'ı tamamlayın
  • Classic DS Tiger Embroidered Designer Jeans'i elde etmek için Unusual Suspects'i Zor zorluk seviyesinde tamamlayın
  • Black VDG Cardigan ve Black VDG Wide Designer Jeans elde etmek için Check In'i Zor zorluk seviyesinde ölmeden tamamlayın
  • Mikro SMG için bir kaplama elde etmek için The Last Dose'daki tüm görevleri Zor zorluk seviyesinde tamamlayın
  • The Return of the Weeny Issi Rally (SUV), Southern San Andreas Super Autos ve Simeon's Premium Deluxe Motorsport showroom'undan 3 Mayıs'a kadar mevcut
  • Yeni Wraps Gözlükler, şehir genelindeki giyim mağazalarında

 

GTA Online için nadir aracın dönmesi yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Hazırsanız, diğer tavsiyelerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. GTA Online için nadir aracın dönmesi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.