God of War ne zaman çıkacak?

God of War ne zaman çıkacak?

Kratos ile bu sefer İskandinav mitolojisini ziyaret edeceğiz.

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncuları tarafından çok büyük bir merakla beklenen yeni God of War oyunu, yapılan resmi açıklamalara göre 20 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülecek. Sony Interactive Entertainment Europe ve Santa Monica Studios iş birliğinde geliştirilen, bir aksiyon-macera oyunu olan yeni God of War oyunu, 20 Nisan 2018 tarihinde oyuncuları oldukça farklı bir şekilde karşılamaya hazırlanıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni God of War oyunu, oyuncuların karşısına çok farklı bir şekilde çıkacak çünkü bu oyun, kendi özünün aksine artık daha bir RYO havasına sahip olacak. Tek seferde onlarca, belki yüzlerce düşman öldürmek yerine artık oyunda sadece aynı anda birkaç düşmana odaklanabileceğiz, onlarla savaşabileceğiz. Tabii bu önemli değişikliklere rağmen yeni God of War, yine çizgisel bir video oyunu olacak. Buna karşılık olarak, oyunun bölüm tasarımları geniş olacak ve keşif de ödüllendirilecek. Peki, bu oyunun fiyatı ne olacak?

PlayStation Store verilerine göre şu an bu oyuna ön sipariş verebiliyoruz ve oyunun ön sipariş fiyatı da 209 TL olarak geçiyor. Tabii bu, oyunun Dijital Deluxe sürümü için geçerli. Ne yazık ki şimdilik oyunun daha düşük seviyeli bir sürümü satışa çıkmamış durumda. Fakat oyunun Dijital Deluxe sürümü içerisinde bazı ekstra ögeler de bulunuyor. Bu ekstra ögeler de Ölümün Yemini zırh, Sürgünün Muhafız Kalkanı, Dark Horse dijital çizgi roman, Dark Horse dijital sanat kitabı ve dinamik PlayStation 4 teması veriyor. Bu bonusların üzerine bir de oyuna ön sipariş verirseniz; Önkol Dökümhane Kalkanı, Dokkenshieldr ve Parlak Elf Ruh Kalkanı sahibi olabiliyorsunuz.

God of War ne zaman çıkacak?

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Saygısını kazanma konusunda kararlı olan oğlunun hocası ve koruyucusu rolünde olan Kratos, adı anıldığında akla gelen ilk şey olan öfkesini dizginlemek için beklenmedik bir fırsatla karşı karşıya. Oğluna bıraktığı karanlık geçmişi sorgulayan Kratos, geçmişindeki kusurları ve dehşeti telafi etmeyi amaçlıyor. İskandinav mitolojisinin yabani ormanları, dağları ve diyarlarında geçen bu oyunda; kendi yaratıkları, canavarları ve tanrıları olan tehlikeli ve tamamen farklı bir diyara adım atmaya hazır olun. Yakın çekim serbest omuz arkası kamerayla aksiyon her zamankinden daha yakına taşınıyor ve mücadele, amansız ve kararlı bir hâle bürünüyor. Kratos’un büyülü ve güçlü baltası, ölümcül bir silah olmasının yanında, keşif için de oldukça kullanışlı bir silah. Gardını asla bırakma.”


God of War
God of War inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.