God of War için Mart 2018 haricinde başka bir çıkış tarihi göründü

God of War için Mart 2018 haricinde başka bir çıkış tarihi göründü

Biraz geç bir tarih. Umuyoruz ki Mart 2018 söylentileri doğrudur.

2018 senesinin ilk yarısında çıkacağı resmi olarak söylenmiş olan yeni God of War oyunu için ne yazık ki başka bir resmi çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor. Bundan birkaç ay önce PlayStation Store üzerinde bu oyunun çıkış tarihi 22 Mart 2018 olarak görünmüştü. Bazı perakendeciler ise 20 Mart 2018 tarihin vermişti. Eski God of War oyunları da sürekli Mart içerisinde çıktığı için birçok insan, yeni God of War oyunun da Mart 2018 içerisinde çıkacağına inanmıştı. Fakat yeni bir listeleme, bizlere çok daha farklı bir çıkış tarihi veriyor: 20 Nisan 2018.

God of War

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek olan yeni God of War oyununun koleksiyoncu sürümü, Amazon tarafından yapılan yeni bir listelemeye göre 20 Nisan 2018 tarihi içerisinde çıkacak. Amazon tarafından verilen bu tarih, bizce gerçek olabilir. Çünkü bu tarih, genelde verilen yer tutucu tarihlerden değil. Ayrıca Amazon da güvenilebilir bir kaynak. Buna rağmen, biz bu tarihin gerçek olmamasını diliyoruz çünkü 22 Mart 2018 çok daha yakın bir tarih ve bu yüzden umuyoruz ki 20 Nisan 2018 gerçek değildir. Çünkü bizim bu oyunu bir an önce oynamamız gerekiyor.

“Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın