God of War oyununun çıkış tarihi ve özel sürümleri resmi olarak duyuruldu

God of War oyununun çıkış tarihi ve özel sürümleri resmi olarak duyuruldu

Bu duyuru, yeni bir senaryo videosu ile yapıldı.

Orijinal olarak 2018 senesinin ilk yarısında piyasaya sürüleceği söylenmiş olan yeni God of War oyunu için geçen akşam, sürpriz bir şekilde çıkış tarihi verildi. Bu çıkış tarihi, PlayStation tarafından yayımlanan bir senaryo videosu sonunda verildi. Bu videoyu sizlere haberimizin en altında sunacağız ama önce çıkış tarihini söyleyelim: Amazon tarafından yapılan listeleme doğru çıktı çünkü açıklamalara göre yeni God of War oyunu, çıkışını 20 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirecek.

God of War oyununun çıkış tarihi ve özel sürümleri resmi olarak duyuruldu

Tabii PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularına sunulacak olan bu oyunun yeni bir videosu ve çıkış tarihi bilgisinden daha fazla şey var elimizde. Öncelikle oyunun ön sipariş bonusundan bahsedelim. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamaya göre, eğer God of War oyununun herhangi bir sürümüne ön sipariş verirseniz, öncelikle 3 farklı kalkan kazanıyorsunuz. Bu kalkanların sadece şekilleri farklı ve oyun içerisinde oyunculara ekstra güçler kazandırmıyor. Ayrıca bu kalkanlar haricinde, eğer oyuna Avrupa sınırları içerisinden ön sipariş verirseniz, Luck of Ages XP Boost elde ediyorsunuz.

Luck of Ages XP Boost, oyunculara +10 Şans bonusu ve 1 adet taş boşluğu kazandırıyor. Luck of Ages XP Boost ile ayrıca daha faza tecrübe puanı, daha fazla Hacksilver kazanma şansı ve daha kolay Perk kullanma yeteneği elde edebiliyorsunuz. Eğer tüm bu bonus içerikler sizin için yeterli değilse, God of War: Collector’s Edition almak isteyebilirsiniz. PlayStation Blog üzerinden yapılan yeni bir duyuruya göre oyunun koleksiyoncu sürümü, dolu dolu geliyor.

Aslında God of War: Collector’s Edition daha önceden sızdırılmıştı. Oyunun bu sürümü içerisinde 9 inç boyutunda bir heykel, kumaş harita ve çok daha fazlası bulunuyor. Oyunun Limited Edition hali de aynı şekilde satışa sunulacak. Limited Edition içerisinde ise aynı koleksiyoncu sürümündeki gibi özel bir kutu tasarımı ile oyunculara verilecek. Ayrıca God of War: Limited Edition içerisinde özel bir PlayStation 4 teması, oyun içinde kullanılabilecek zırh ve kalkan setleri de bulunmakta.

Son olarak bir de God of War: Digital Edition oyuncuların karşısına sunulacak. Biraz önce bahsettiğimiz iki sürüm, kutulu olarak satılacak iken, bu sürüm sadece dijital olarak satılacak. Zaten adından da anlaşılabilir. Oyunun bu sürümü de, Limited Edition içerisindeki zırh seti ile ve çok daha fazlası ile gelecek. Ayrıca oyunun dijital sürümü içerisinde, Kratos ile oğlunun geçmişini anlatan bir de dijital çizgi roman bulunacak. Dark Horse tarafından oluşturulmuş olan bu çizgi roman, oyun için, “Prequel” olacak adeta.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın