Yeni God of War oyunu için yeni görseller yayımlandı

Yeni God of War oyunu için yeni görseller yayımlandı

4 yeni görsel, oyuncuları bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde God of War için yepyeni bir senaryo videosu yayımlandı ve bu senaryo videosu ile birlikte oyunun çıkış tarihini de öğrenmiş olduk. Evet, yeni God of War oyunu PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularının karşısına 20 Nisan 2018 tarihinde çıkacaktı. Bahsettiğimiz bu video yayımlandıktan birkaç gün sonra ise geliştirici ekipten Raf Grassetti, projenin sanat yönetmeni, Twitter üzerinden yeni görseller yayımlandı. Bu görseller, God of War için yayımlanan yeni videodan alınmıştı. Tabii bizlerin Print Screen tuşu ile aldığımız şekilde değil, gerçek zamanlı alınmıştı bu görseller. Bizler de bu görselleri, yazımız aracılığı ile sizlere aktarmak istedik.

Yeni God of War oyunu için yeni görseller yayımlandı

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

God of War’un ürkütücü canlanışı, seriyi tanımlayan ana unsurları yeniden oluşturuyor. Tatmin edici dövüş sistemi, nefes kesen oyun büyüklüğü, ve güçlü bir anlatım… Tüm bu unsurlar birbirleriyle kaynaştırılıyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın