Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.04.2023

Tango Gameworks tarafından yaratılan yeni bir tür korku oyunu olan Ghostwire Tokyo, Tokyo'nun perili sokaklarında geçiyor. Oyun, türün bilinen standart atlama korkusundan yoksun, aksiyon dolu, hızlı tempolu bir korku oyunu. Xbox kullanıcıları Ghostwire Tokyo Game Pass üzerinde var mı diye merak ediyor. Bu, oyuncuların önemli miktarda para ayırmadan önce deneyimi denemelerine olanak tanıyor. Tokyo'nun ruhlarını kurtarırken, oyunun oynanışı hızlı, birinci şahıs aksiyonu ve ekranınızı aydınlatacak muhteşem, renkli görsel efektler içeriyor. Tokyo'nun ürkütücü sokakları, akıllara durgunluk veren ortamların getirdiği lezzet ve çeşitlilikten faydalanıyor. Xbox için yayınlandığına göre artık serviste oynayabilir misiniz?

Ghostwire Tokyo Game Pass üzerinde var mı?

Ghostwire Tokyo, 12 Nisan 2023'ten itibaren Xbox platformlarındaki lansmanının yanı sıra Game Pass üzerinden de oynanabilecek. Oyunun Xbox çıkış tarihi, Sony ve Bethesda arasındaki süreli münhasırlık anlaşması nedeniyle Xbox oyuncularınınkinden 12 ay sonraydı. Bununla birlikte, artık etkinliğin tamamını bugün hizmette görebilirsiniz. Oyunu yalnızca Xbox Series X|S çalıştırabiliyor.

Ghostwire Tokyo ve Game Pass sorusunu da bu şekilde yanıtlamış olalım. Fakat, şimdi size başka yazılarımızdan bahsedeceğiz. Zira, sitemiz üzerinde gerçekten çok sayıda yazı mevcut. Tabii, bunlar arasından ilginizi çekecek oyunlar illa ki vardır. Bu yüzden, diğer yazılarımıza da bakmanızı tavsiye ederiz. Şimdi, önerilerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Konumuz içerisinde Game Pass da var. Bu sebeple, sizlere Game Pass ile ilgili diğer yazılarımızdan bahsederek başlayalım mevzuya. Önce, Diablo 4 Game Pass üzerinde var mı sorusunu yanıtladığımız yazımız var. Son günlere damgasını vuran bu yapımı merak ediyor olmanız çok muhtemel. Sonra, Xbox Game Pass Nisan 2023 oyunları yazımız var. Kesinlikle dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz bir yazı kendisi. Ardından, Resident Evil 4 Remake Xbox Game Pass hizmetinde var mı sorusunu yanıtladığımız yazımız var. Fakat, sitemizdeki yazılar bu kadardan ibaret değil. Şimdi, diğer yazılarımıza da bir bakalım.

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Ghostwire Tokyo Game Pass üzerinde var mı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.