Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2023

İspanya'nın ücra köşelerindeki dehşet Leon'un dönüşünü bekliyor. Fakat, Resident Evil 4 Remake Xbox Game Pass hizmetinde var mı? İster orijinal oyunun hayranı olun ister tüm bu mevzunun ne hakkında olduğunu görmeyi umuyor olun, mevcut aboneliğinizin bir parçası olarak bir oyun oynayarak biraz tasarruf etmek her zaman harikadır. Resident Evil 4 Remake çıkışına az bir süre kaldı. Tabii aklımızda da önemli sorular canlanıyor. Biz de, bu yazımızda bu sorulardan bir tanesine yanıt getireceğiz. Resident Evil 4 demosu size ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir verdi tabii. Fakat, oyunun tamamını tecrübe etmek istiyorsanız, Game Pass ile ilgili sorularınız vardır. Öyleyse, cevabımıza geçelim.

Resident Evil 4 Remake Xbox Game Pass hizmetinde var mı?

Hayır, Game Pass içerisinde ne yazık ki Resident Evil 4 Remake yok. Oyunu yalnızca satın alıp oynamak mümkün, şu anda. Capcom, Xbox'ı ve Game Pass abonelik programını destekleme konusunda geçmişe sahiptir. Resident Evil 7 ve Devil May Cry 5 de Game Pass'te yer almıştı. Gerçekte, Exoprimal çıkış tarihi geldiğinde, bu oyun ilk gün Game Pass sürümü olacak ve Exoprimal kullanıcılarının tüm oyunu başlangıçta ücretsiz olarak oynamasına izin verecek. Bu da Resident Evil 4'ün ileri bir tarihte gelebileceği anlamına geliyor.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Resident Evil 4 Remake ve Xbox Game Pass yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.