Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.03.2023

Herhangi bir RPG oyununa zaman ayırmak söz konusu olduğunda, ciddi zaman tüketebileceklerini biliyoruz. Tabii ki, Final Fantasy 16 uzunluğu da farklı değil. Çoğu Final Fantasy oyuncusu bunun farkında tabii ki. Bu yüzden, oyuna çabucak bitmesini bekleyerek girmemelisiniz. Zira, Final Fantasy 16 süresi gerçekten uzun. Biz de, bu yazımızda, "Final Fantasy 16 kaç saat sürüyor?" sorusuna yanıt getireceğiz.

Final Fantasy 16 süresi

Neyse ki, Final Fantasy 16 çıkış tarihinden önce bile tamamlanması için yaklaşık zaman çerçevesinin farkındayız. Valisthea'da maceraya atılmadan önce bir sonraki RPG'de ne kadar zaman geçireceğinizi öğrenin. Tabii, size de uygunsa, bunu hesaplayarak Final Fantasy 16 ön siparişinizi verin.

Final Fantasy 16 kaç saat sürüyor?

Final Fantasy 16 oyununu tamamlamak ne kadar sürecek? Hiroshi Takai, Everyeye ile yaptığı bir röportajda Final Fantasy'nin tamamlanmasının yaklaşık 35 ila 40 saat süreceğini belirtti. Normdan sapmayı ve her şeyi bitirmeyi seçerseniz, bu süre 70 saate kadar çıkabilir. Pek çok kişi buna şaşırmayacaktır. Son Final Fantasy oyunu olan Final Fantasy XV'in ana hikayesini bitirmek yaklaşık 30 saat sürerken, tam bir tamamlama koşusu birçok oyuncunun 90 saatten fazla sürmesine neden oluyor. Final Fantasy 7 Remake'in ana hikayesi de yaklaşık 30 saat sürüyor. Biraz zaman alsa da, birçok Final Fantasy oyunu buna değer.

Merak edenler için, Final Fantasy 16 süresi bu kadar. Şimdi, "Final Fantasy 16 kaç saat sürüyor?" sorusuna yanıt verdik. Artık, sırada başka yazılarımız var. Biz de, şimdi size diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Daha önce de söylediğimiz gibi, sitemizde sizleri bekleyen daha birçok yazı mevcut. Önce, Final Fantasy 16 çıkış tarihi yazımız sizleri bekliyor. Zira, konumuz zaten FF16. Bu yüzden, çıkış tarihini de merak ediyor olmanız muhtemel. Bir göz gezdirmenizde fayda olacaktır. Sonra, Final Fantasy 16 küfür içeriği ile gelecek. Bu yazımızda da, oyun içerisinde bizleri karşılayacak dilin nasıl olduğu ile ilgili bilgi verdik. Son olarak da Final Fantasy 16 PC sürümü ile ilgili bilgi verdiğimiz yazımız var. Aklımıza gelmişken, sizlere 3 adet daha yazı paylaşalım.

Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.