Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.01.2023

Dr Disrespect, Call of Duty serisi hakkındaki görüşlerini dile getirmekten hiçbir zaman korkmadı. Şu anda Dr Disrespect Call of Duty Warzone 2 ile yine bunu yapıyor. "İki kez" Activision oyununu yakın tarihli bir yayında eleştirerek "türün tarihindeki en kötü Call of Duty" olarak nitelendirdi. Oyundan nefret edenler bile muhtemelen bu ifadenin biraz abartılı olduğu konusunda hemfikirdir. Ancak Dr Disrespect'ten bunu bekleriz. Durum ne olursa olsun, oyunun şu anki halinden memnun olmadığı açık.

Dr Disrespect Warzone 2 hakkında haklı mı?

Dr Disrespect yayını esnasında, "Bu oyunun raf ömrünün çok uzun olmadığı bir durumdayız, hepimiz birbirimize karşı gerçekçi olalım. Birbirimize karşı dürüst olalım. Ben de dahil olmak üzere pek çok hardcore Call of Duty oyuncusu olduğunu biliyorum, ama bu konuda gerçekçi olalım - bu oyun şimdiye kadarki en kötü Call of Duty" dedi.

Activision henüz Dr Disrespect oyunla ilgili şikayetlerini ele almadı. Ancak bunu er ya da geç yapacaklardır. Son bilgilere göre Call of Duty: Warzone 2 büyük bir oyuncu düşüşü yaşadı. Activision, Warzone ve devamı ile büyük kârlar elde etti. Bu nedenle oyuncuları oyunda tutmak için güçlü bir finansal teşvik var. Sonuçta, Warzone 2'nin Dr. Disrespect'in öngördüğü gibi yok olması oldukça şüpheli. Yine de mevcut durum savunulamaz. Ayrıca, Activision'ın giden ve gitmek üzere olan oyuncuları geri kazanmak için oyuna çok fazla zaman ve para yatırması gerekecek. Dr Disrespect ve Call of Duty Warzone 2 gerginliği dışında da yazılarımız var. Şimdi, onlardan bahsedelim.

Ayrıca, Mart 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekebilir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Starfield çıkış tarihi ile ilgili kötü bir haberimiz de var. Tabii, söylenti fakat olur mu olur, alıştık. Sonra, Doom modu oyuna Zelda teması veriyor gibi güzel bir haberimiz var. Oyunu VR oynuyorsanız, tercih etmenizi tavsiye ederiz. Zira, oyunu cidden bambaşka bir oyun haline getiriyor.

Bir de, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Görünüşe göre, oyunu daha çok bekleyeceğiz. Zira, haberler o yönde. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.