Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.01.2023

Yaklaşan Dead Space Remake içerisinde yeni bir gizli son olacak. Tüm zamanların en iyi bilinen korku oyunlarından biri kesinlikle Dead Space. Resident Evil gibi önceki sevilen korku oyunlarının çerçevesini yansıtıyor. Ayrıca, kendi başına öne çıkmasını sağlayacak yeni unsurlarla çıkmıştı. Dead Space bugüne kadarki en korkunç bilimkurgu korku oyunlarından biriydi. Ürkütücü şeylerle uzayda geçen ilk oyun olmadı. Fakat, uzayı korkunç olay örgüsü için korkunç ortam olarak kullanma açısından Alien ile kapışacak kıvamda. Yolda olan Remake sürüm, orijinal oyunu harika yapan her yönü koruyor. Aynı zamanda her şeyi daha da iyi yapmak için çağdaş teknolojiyi kullanıyor. Dahası, önceki halinden kesilen yeni materyalleri dahil etmeyi ve çok daha fazlasını yapmayı amaçlıyor.

Dead Space Remake gizli son nasıl açılır?

Sonuçta, orijinal oyunun hayranlarına daha geniş bir deneyim sunmayı ve aynı zamanda yeni oyuncular için oldukça büyük, pahalı bir modern korku oyunu üretmeyi amaçlayan gerçek bir yeniden yapım. Oyun için yeni bir gizli son olacağı gerçeği, EA Motive'in aktif olarak pazarlamadığı önemli değişikliklerden biri. Dead Space resmi Twitter hesabına göre, oyun yeni özellikler içeren bir New Game+ seçeneği içerecek. Nekromorfların bir "hayalet varyasyonu", yeni bir gelişmiş kıyafet ve elbette bir sürpriz final olacak. Bu gizli son muhtemelen bir jenerik sonrası sahne ekliyor. Belki de, New Game+'daki orijinal sonun yerini alıyor. Bu gizli sonun tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Garip ya da kanonik bir son olması muhtemel. Hatta, devam oyunu gibi bir şeye işaret ediyor olması da mümkün. Dahası, bunun yeni bir devam oyunu veya Dead Space 2 Remake de olması da mümkün.

EA Motive'in durum ne olursa olsun oyunculara oyunu oynamaya devam etmeleri için daha fazla motivasyon sunduğunu görmek harika. Ana hikayeyi bitirdikten sonra, New Game+ ile tekrar oynamanız ve yeni bir son için çalışırken yeni içerikleri denemeniz teşvik ediliyor. Bu Remake'in iyi olup olmadığını sadece zaman gösterecek. Ancak özene ve detaylara gösterilen dikkat göz önüne alındığında, durum olumlu gibi. Dead Space Remake gizli son mevzusu bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Şimdi, Forza Motorsport videosu ile oyundaki arabalar ortaya çıktı yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bir sürü araç ortaya çıktı. Şöyle bir baktığımızda, birçok araç gelecek. Ayrıca, Minecraft Legends çıkış tarihi belli oldu. Merak edenler için, biz de haberimizde paylaştık. Sonra, Call of Duty Warzone 2 Sezon 2 ile gelecek içerikler belli oldu. Oyunun meraklıları için kaçmayacak bir gelişme.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.