Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.01.2023

Yaklaşan Sezon 2 güncellemesinde Call of Duty Warzone 2 efsane derecede büyük iyileştirmeler alacak. Hem Warzone 2 hem de Call of Duty Modern Warfare 2 geçtiğimiz sonbaharda piyasaya çıktı. Ayrıca, büyük ticari başarılar elde etti. Ancak bazı oyuncuların oyunların giriş ve çıkışları hakkında güçlü fikirleri vardı. Her iki oyun da öncekilere kıyasla oynanış şekillerini önemli ölçüde değiştirdi. Bunlardan bazıları tartışmalı ve dahası, oyuncuları rahatsız etti. En önemli değişiklikler Call of Duty Warzone 2'de oldu. Ek menüler, daha hızlı bir TTK ve yükleme ve satın alma istasyonlarında ayarlamalar içeren çok daha taktiksel bir deneyim geldi. Bu durum pek çok kişiyi ciddi şekilde üzdü. Infinity Ward şimdi oyunu değiştirmek için çaba sarf ediyor. Bu da 2. sezonun yayınlanmasında küçük bir gecikmeye neden oldu.

Call of Duty Warzone 2 Sezon 2 ile gelecek olanlar belli oldu

Yakın zamanda yayınlanan bir blog yazısında Call of Duty Warzone 2'nin oyuncu geri bildirimlerini daha iyi yansıtmak için bir dizi önemli değişiklikten geçeceği bilgisi geldi. Warzone 2'de 1v1 gulagların geri dönüşü var. Ayrıca, bunun gibi birçoğu daha önce ortaya çıkan olan daha birçok değişiklik olacak. İlk olarak, oyun motorunun zımba gibi küçük nesneleri evler gibi daha ağır yapılarla karıştırması var. Bu nedenle de ayak seslerini azaltmaması gerekirken azalttığı ortaya çıktı. Yeni güncelleme bunun için bir düzeltme sağlayacaktır. Tıbbi kitler gibi eşyaların agresif bir şekilde istiflenmesini önlemek için farklı boyutlardaki sırt çantaları da oyundan kaldırılıyor. Buna ek olarak, ekipman artık bir oyuncu öldükten sonra yere düşecek.

Ek olarak Infinity Ward, Warzone 2'nin ikinci sezonunda, teçhizatınız üzerinde size daha fazla esneklik sağlayacak özelleştirilmiş perk paketlerine sahip olacağını açıkladı. Söz konusu teçhizatı daha hızlı elde etmenize yardımcı olmak için de bir şeyler var. Satın alma istasyonlarından birincil silahları ve teçhizat düşürme işaretlerini indirimli bir fiyata satın alabilirsiniz. Dahası, yağma sırasında nadiren bir işaret bulma fırsatı yakalayabilirsiniz. İkinci bir düşme etkinliğinin eklenmesi sayesinde artık yükler maç sırasında birinci ve beşinci çemberlerde düşecek. Oyuncular 2. sezonda oyuna varsayılan olarak 3 plakalı yeleklerle başlayacak, satın alma istasyonlarında sabit yerleşimler ve sonsuz yükleme işaretçisi stoğu olacak ve kaleler daha yüksek ödüller verecek. Bu, oyuncuların daha hızlı para elde etmelerini sağlamak için geliyor. Call of Duty Warzone 2 Sezon 2 ile gelecekler bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.