Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.01.2023

Dead Space Remake ekibi, oyun için video yayınlamak isteyen YouTube yayıncılarını uyardı. En iyi hayatta kalma korku oyunlarından biri olan Dead Space, bilimkurgu korkusu için dönüm noktasıdır. Alien gibi filmler gerçek uzay korkusunun sinematik olarak tasvir edilmesine katkı sağladı. Fakat, Dead Space de aynı etkiyi video oyunlarında bir ortamda gösterdi. Efsane grafikleri, güçlü ve gerilimli ortamı olan bir oyun. Hatta, bu yüzden de, bu önemli yönlerin çoğunu koruyan devam oyunları geldi. Orijinal oyunun çıkışından 10 yılı aşkın bir süre sonra yeniden geldi. EA şimdi oynanışı daha da iyi hale getiren ve gizli son gibi yeni özellikler içeren bir Remake yaptı.

Dead Space geliştiricisi YouTube yayıncılarını yeni maddeler konusunda uyardı

Bununla birlikte, YouTube yakın zamanda belirli içerik türleri için düzenlemelerini değiştirdi ve uyguladı. Özellikle, oyundaki şiddet ve mükemmel estetik nedeniyle YouTube'un oyunun videolarını yükleyen kişilere baskı yapabileceğine dair çok fazla endişe var. EA şimdi bireyleri bu konuda uyarıyor ve içerik oluşturucularına küçük resimler, başlıklar ve videoların asıl içeriğini oluştururken şeytanlaştırılmayı önlemek için dikkatli olmalarını tavsiye ediyor. YouTube'un Dead Space oyununu yayınlayanlara karşı gerçekten harekete geçeceği kesin değil, ancak birkaç içerik oluşturucu son zamanlarda platformun olgun dereceli oyunlar için videolarını eleştirdiğini fark etti. Her halükarda, yüklediğiniz herhangi Dead Space içeriği için geçerli kurallara bakmak için gönderideki sayfayı okuyabilirsiniz.

EA, yapımcılara herhangi bir sorgu, sorun veya endişe için YouTube ile iletişime geçmelerini tavsiye ediyor. Çünkü EA'nın onlarla bir ilgisi yok. Her iki durumda da, birçok kişinin geçimini YouTube'dan sağlıyor. Bu yüzden, kârları etkileyecek herhangi bir değişiklikten haberdar olmak en iyisidir. Dead Space 2023'ün ilk önemli oyunlarından biri olduğu ve Hogwarts Legacy çıkana kadar birçok oyun kanalını yönetmesi beklendiği için YouTube ile bir sorun yaşayan olup olmadığını görmek büyüleyici olacak. Dead Space Remake konusunda YouTube yayıncılarına giden uyarı dışında da gelişmeler var.

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.